یادواره شهدای کارگر شهرستان رضوانشهر برگزار شد

جانشین مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه که دشمن در تلاش است تا اقشار مختلف از جمله کارگران را ناامید کند، گفت: با وجود مشکلاتی که وجود دارد بدانید قطعا پیروزی با ماست، پیروزی با انقلاب اسلامی است اين وعده و سنت الهی است که با پیروزی حق و محو باطل محقق خواهد شد.

به گزارش مجله خبری تپــــور از رضوانشهر عصر امروز جانشین مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در یادواره‌ی شهدای رضوانشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارگر اظهار کردند: انقلاب اسلامی دارای کارنامه درخشانی است و کارگران نیر حتی در قبل از انقلاب نیز در راستای پیروزی انقلاب اسلامی و طرد رژیم طاغوت خوب درخشیدند و نقش بسزایی داشتند و با تبعیت از منویات معمار کبیر انقلاب ضربه کاری و اساسی را به دشمنان زدند.

حجت‌الاسلام‌والسملین بخشش گفت کارگران امروز نیز با پیروی از ولایت فقیه نقشه های دشمنان را نقش بر آب می کنند و در شرایط امروز که در جنگ اقتصادی قرار داریم در حال درخشیدن هستند و این تلاش‌های کارگران قطعا در دادگاه عدل الهی دارای اجر جزیل است‌.

وی در ادامه بیان داشتند که دشمن در تلاش است تا اقشار مختلف از جمله کارگران را ناامید کند. با وجود مشکلاتی که وجود دارد بدانید قطعا پیروزی با ماست، پیروزی با انقلاب اسلامی است این وعده و سنت الهی است که با پیروزی حق و محو باطل محقق خواهد شد.

انتهای پیام/۱۳۰۳