فرمانده انتظامی لاهیجان از کشف ۳۳۲۸ قلم انواع دارو و شیرخشک قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مجله خبری تپور؛ سرهنگ حمید محمدی‌نسب در جمع خبرنگاران مبارزه با احتکار و قاچاق کالا را یکی از اولویت‌های اصلی مجموعه انتظامی در برخورد با مفسدان اقتصادی عنوان و اظهار کرد: برخورد با سودجویان عرصه دارو که علاوه‌بر امنیت اقتصادی، سلامت شهروندان را نیز به مخاطره می‌اندازد با شدت و حساسیت بیشتری انجام می‌شود.

وی گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، ماموران پلیس آگاهی لاهیجان به همراه نمایندگان اداره صمت و بهداشت از تعدادی داروخانه و واحد صنفی بازدید و در نتیجه از انبار یکی از این داروخانه‌ها ۳۲۸ قوطی شیرخشک و ۳۰۰۰ هزار قلم داروی قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی لاهیجان ارزش این محموله کشف شده را بر اساس نظر کارشناسان، یک میلیارد و ۵۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: متهم ۳۳ ساله این پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه برخورد قاطع و قانونی با افرادی که امنیت اقتصادی و سلامتی مردم را دچار مخاطره می‌نمایند در دستورکار پلیس قرار دارد از مردم خواست در صورت اطلاع از فعالیت اینگونه از افراد، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *