فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف بیش از ۲۰ هزار قلم دارو و مکمل انرژی‌زا قاچاق در گیلان خبر داد.

به گزارش مجله خبری تپور؛ سردار عزیزالله ملکی فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه اغلب داروها و مکمل‌های قاچاق و غیرمجاز به صورت غیربهداشتی و غیرقانونی در شرایط نامناسب تهیه و نگهداری می‌شوند و استفاده از آنها ممکن است عوارض جبران‌ناپذیری داشته باشد، اظهار کرد: پلیس با افرادی که بخواهند به هر نحوی امنیت و سلامت مردم را به خطر بیندازند، برخورد قاطع و قانونی می‌کند.

وی در ادامه گفت: ماموران انتظامی ایست و بازرسی رودبار حین کنترل وسایل نقلیه عبوری در محور مواصلاتی این شهرستان به سمت رشت به یک دستگاه خودرو پراید وانت که از مسیر جنوب به شمال در حال تردد بود، مشکوک شده و برای بررسی آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان گیلان از کشف ۱۶ هزار و ۷۱۰ عدد قرص، سه هزار و ۳۸۳ عدد آمپول و ۱۶۸ قوطی پودر مکمل و انرژی‌زا قاچاق در بازرسی از این خودرو خبر داد و با اعلام اینکه کارشناسان ارزش تقریبی این کشفیات را ۵ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال برآورد کردند، افزود: در این رابطه متهم ۳۵ ساله دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

سردار ملکی به تلاش‌های شبانه‌روزی مجموعه انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرایم در سطح جامعه اشاره کرد و گفت: پلیس در راستای برخورد با مجرمان و متخلفان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *