چاپ دوم کتاب «مجری تلویزیون، کنشگر گفتاری در سیاستگذاری عمومی،لازمه‌ها و توصیه‌هایی برای اجرا» منتشر شد

این کتاب که چاپ اول آن در زمستان 1400منتشر شد حاصل مطالعه، تحقیق، ترجمه‌ و بیش از هر چیز، نزدیک به بیست سال تجربه‌ی اجرای مهدی لطفی چهاردِه در تلویزیون است و در ۱۹۲ صفحه، در قطع رقعی، با طراحی روی جلد توسط بهرنگ جدی توسط «انتشارات بلور» به چاپ دوم رسیده است.

به گزارش مجله خبری تپــــور از رشت، چاپ دوم کتاب «مجری تلویزیون، کنشگر گفتاری در سیاستگذاری عمومی. لازمه ها و توصیه هایی برای اجرا» به قلم مهدی لطفی چهاردِه راهی بازار کتاب شد.

این کتاب که چاپ اول آن در زمستان ۱۴۰۰ منتشر شد حاصل مطالعه، تحقیق، ترجمه‌ و بیش از هر چیز، نزدیک به بیست سال تجربه‌ی اجرای مهدی لطفی چهاردِه در تلویزیون است و در ۱۹۲ صفحه ، در قطع رقعی، با طراحی روی جلد توسط بهرنگ جدی توسط «انتشارات بلور» به چاپ دوم رسیده و راهی بازار کتاب شده و در شبکه جامع کتاب گیسوم به www.gisoom.com نشانی قابل خرید و دریافت بوسیله پست در سراسر ایران است.

 

در بخشی از این کتاب می خوانید:

دیل هاریسون کارنگی روانشناس و مربی تعلیم و تربیت سرشناس آمریکایی معتقد بود؛ ارزش موقعیت ما به وسیله این چهار چیز که به واسطه آنها با مردم در تماس هستیم، معلوم می شود.
*آنچه انجام می دهیم، *آنچه جلوه می کنیم، *آنچه می گوییم، *آنطور که می گوییم.
به عقیده نگارنده این کتاب و با استناد بر گفته وی ، مجریان و کسانیکه «بر» و «نسبت به» آنچه می گویند و آنطور که می گویند «تسلط و تبحر دارند، موفق تر، اثرگذارتر و ماندگار تر اند …»

گفتنی است؛ مهدی لطفی در این اثر تلاش نموده است که این کتاب با تبیین اهمیت و ارائه لازمه ها و شیوه های کنشگری گفتاری برای علاقمندان به آموختن لازمه های اجرا در تلویزیون و همچنین سخنرانان، آموزگاران، اساتید دانشگاه، دانشجویان، سکانداران نهاد‌های حاکمیتی، مدیران بخش‌های دولتی و خصوصی، وکلای ملت در پارلمان‌های محلی و ملی و همه‌‌ی کسانی که موفقیت‌ در کار یا کسب شان مستلزم داشتن قدرت کنشگری‌گفتاری، حضور در برنامه‌های تلویزیونی و بهره مثبت گرفتن از همکلامی با مردم است، سودمند باشد.

انتهای پیام/۱۳۰۳