پولادگر معاون وزیر ورزش و جوانان گفت که در جمهوری اسلامی به ورزشکار در حد توان به بهترین نحو رسیدگی می‌شود و مهاجرت برخی از ورزشکاران به کشورهای دیگر به بهانه نبود امکانات دلیلی واهی است.

به گزارش مجله خبری تپورغ سید محمدرضا پولادگر معاون وزیر ورزش و جوانان ظهر امروز در مراسم یادواره ۳۶۰ شهید ورزشکار و گرامیداشت شهدای مدافع حرم و امنیت استان در گلزار شهدای رشت با بیان اینکه شهدا چراغ راه هدایت کشور در عرصه‌های مختلف هستند، اظهار کرد: شهدا به فرموده پروردگار در قرآن زنده بوده و در نزد خدای متعال روزی می‌خورند.

معاون وزیر ورزش و جوانان با انتقاد از مهاجرت برخی از ورزشکاران به کشورهای دیگر به بهانه نبود امکانات مناسب، گفت: در جمهوری اسلامی به ورزشکار در حد توان به بهترین نحو رسیدگی می‌شود و مهاجرت برخی از ورزشکاران به کشورهای دیگر به بهانه نبود امکانات دلیلی واهی است لذا آنچه می‌تواند قهرمانان و ورزشکاران را با تمامی مشکلات در کشور نگه دارد ریشه، تعصب ملی و توجه به شهدا است زیرا آنان شناسنامه ملت هستند.

پولادگر قهرمانان را سربازان دوران صلح کشور معرفی کرد و افزود: قهرمانان سربازان دوران صلح کشور هستند زیرا آنان در میادین مختلف با برافرشاتن پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی باعث افزایش غرور ملی می‌شوند.

وی با بیان اینکه استکبار در حال اسطوره‌سازی واهی و دروغین برای نسل جدید است، گفت: با ویژگی و سیره عملی تمامی شهدا می‌توان یک ملت را ساخت ولی هنوز نتوانستیم ویژگی شهدا را برای نسل جدید معرفی کنیم.

معاون وزیر ورزش و جوانان همچنین با تبریک قهرمانی تیم ملی کشتی جوانان جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جهانی کشور اردن، بیان کرد: در راه‌های سنی پایه و به ویژه رشته‌ های المپیکی ورزشکاران ما در سکوهای جهانی و آسیایی قرار دارند و نسل آینده ما به مانند نسل‌های گذشته باعث سرافرازی کشور می‌شوند.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *