ترافیک 8 کیلومتری

پلیس راه: مسافران به گیلان سفر نکنند

رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به سنگین بودن ترافیک در محور رشت_قزوین گفت: در محور رشت_رودبار شاهد ترافیک بیش از هشت کیلومتری هستیم که کار را برای کنترل ترافیک سخت کرده است، لذا از مسافرین درخواست دارم دیگر به گیلان سفر نکنند.

به گزارش مجله خبری تپور؛ سرهنگ جاور صفاری رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به آخرین وضعیت جاده‌های استان با توجه به تعطیلات چند روزه اظهار کرد: از روز گذشته تاکنون خودروهای زیادی وارد گیلان شده و این روند کماکان ادامه‌دار است.

وی با اشاره به سنگین بودن ترافیک در محور رشت_قزوین گفت: در محور رشت_رودبار شاهد ترافیک بیش از هشت کیلومتری هستیم که کار را برای کنترل ترافیک سخت کرده است، لذا از مسافرین درخواست دارم دیگر به گیلان سفر نکنند.

رئیس پلیس راه گیلان از ورود بیش از ۲۰۰ هزار خودرو به این استان در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و افزود: از روز گذشته تاکنون ۲۱۴ هزار خودرو از محور رشت_ قزوین وارد استان شدند که این امر منجر به ایجاد ترافیک چند کیلومتری در جاده رشت_قزوین شده است.

صفاری با درخواست از مردم در خصوص رعایت نکات ایمنی در هنگام رانندگی بیان کرد: با توجه به بارندگی و لغزندگی جاده‌ها از مسافرین و رانندگان درخواست دارم در هنگام رانندگی نکات ایمنی را رعایت کنند.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *