پلیس، مرد جنایتکار را که ۳ سال قبل همسرش را در شهرستان داراب به قتل رسانده و پس از فرار، زندگی مخفیانه‌ای را در قزوین شروع کرده بود دستگیر کرد.

به گزارش مجله خبری تپور؛ سرهنگ علیرضا نوشاد فرمانده انتظامی داراب گفت: در پی کشف جسد خانمی جوان به صورت نیمه‌سوخته در شهریور سال ۹۹ در بخش فورگ شهرستان داراب، پیگیری موضوع در دستور کار  کارآگاهان قرار گرفت.

در تحقیقات میدانی صورت گرفته توسط کارآگاهان پلیس مشخص شد خانمی ۲۱ ساله توسط شوهر ۳۵ ساله‌اش خفه شده و به قتل رسیده. قاتل پس از این اقدام، جسد همسرش را آتش زده و بلافاصله به مکان نامعلومی متواری شده است.

فرمانده انتظامی داراب ادامه داد: مأموران با اشراف اطلاعاتی و اقدامات فنی پلیسی، مخفیگاه متهم را در استان قزوین شناسایی و پس از اخذ نیابت قضایی قاتل را با همکاری پلیس آگاهی شهرستان تاکستان از توابع استان قزوین در یک عملیات ویژه پس از ۳ سال متواری بودن دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی داراب با اشاره به اینکه از مخفیگاه متهم یک قبضه اسلحه کلاشنیکف به همراه ۳۷۳ عدد فشنگ جنگی کشف شد، افزود: قاتل در بازجویی اولیه علت و انگیزه قتل را اختلافات خانوادگی عنوان کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

منبع: ایران

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *