مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان با اشاره به ورود بیش از ۱۴۷ هزار خودرو به گیلان در شبانه‌روز گذشته، گفت: میزان تردد خودروهای ورودی به گیلان در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۷ هزار و ۹۴۲ خودرو بوده است که به نسبت مشابه با دو هفته گذشته با افزایش ۱۰۲ درصدی در این حوزه مواجه بودیم‌.

به گزارش مجله خبری تپور؛ غلامعلی نیک‌فهم مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان با بیان اینکه از صبح امروز شاهد موج خروج مسافران از گیلان هستیم، اظهار کرد: با توجه به اتمام تعطیلات چند روزه، از صبح امروز شاهد خروج مسافران گیلان هستیم که همین امر منجر با ایجاد ترافیکی روان در محور رشت_قزوین شده است.

وی با اشاره به ورود بیش از ۱۴۷ هزار خودرو به گیلان در شبانه‌روز گذشته، گفت: میزان تردد خودروهای ورودی به گیلان در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۷ هزار و ۹۴۲ خودرو بوده است که به نسبت مشابه با دو هفته گذشته با افزایش ۱۰۲ درصدی در این حوزه مواجه بودیم‌.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان از خروج ۹۳ هزار خودرو از محورهای اصلی استان خبر داد و افزود: بر اساس داده‌های اطلاعاتی و دوریینی در ۲۴ ساعت گذشته ۹۳ هزار و ۹۲۸ خودرو از مبادی ورودی گیلان خارج شدند که به نسبت مشابه دو هفته گذشته با افزایش ۳۲ درصدی خودروهای خروجی مواجه بوده است.

نیک‌فهم با بیان اینکه از اول شهریور ماه سال جاری تاکنون بیش از یک میلیون خودرو از گیلان خارج شده‌اند، تصریح کرد: در ۲۵ روز گذشته و بر اساس آمار یک میلیون و ۷۷۳ هزار و ۱۸۷ خودرو از گیلان خارج شدند که ۶ درصد به نسبت مشابه سال گذشته بیشتر است.

منبع فارس

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *