عضو شورای اسلامی شهر رشت درباره حواشی پیش آمده برای بوستان مفاخر شهر رشت واکنش نشان داد و گفت که پچبوستان مفاخر تفکیک جنسیتی نمی‌شود.


به گزارش مجله خبری تپور؛ سید حسین رضویان عضو شورای اسلامی شهر رشت در واکنش به حواشی پیش آمده درباره تفکیک جنسیتی در بوستان مفاخر در صفحه شخصی خود نوشت:

در ابتدا لازم می‌بینم از یکایک رسانه‌ها و یایگاه‌های خبرى که به موضوع پارک مفاخر یرداختند تشکر نموده و این تفاوت تحسین برانگیز شهر فرهیختان است که رسانه‌هایش در اداى وظایف رکن وهارم دموکراسى کوشا، یرتلاش و تأثیرگذارند.

عزیزان طى دو سال ذشته مراجعات متعددى داشتیم که معترض به شرایطی پارک بانوان منظریه بوده و براى مثال از إشراف ساختمان‌ها مجاور و یا ورود گاه و بی‌گاه کارگران با توجیه تعمیرات ناراضى بودند.

شوراى ششم از آغاز به‌دنبال افزایش سرانه‌هاى ورزشى و تفریحى موردس استفاده بانوان بوده و در تحقق آن از نهاد مدیریت شهر خواسته بودیم با احداث پارک جدید و یا بهره.یرداى مؤثر از موقعیت‌ها موجود چنین نقیصه‌اى را برطرف نماید.

با انتصاب آقاى شوقى به سمت شهردار رشت ضمن طرح مجدد موضوع و
پس از بازدید کارشناسان واحدها ذیربط همان منطقه ۴ و سازمان سیما، منظر و فضاى سبز شهرى مقرر شد با توجه به شرایط ویزه و مناسب بوستان مفاخر با حفظ عمومیت آن و بدون تفکیک جنسیتى تنها بخشى از این پارک به شکل ویژه برای فعالیت‌هاى ورزش و تفریحى بانوان تجهیز و اختصاص یابد تا ایشان بتوانند در کمال راحتى و به.دور از کاستی‌هاى مطروحه پارک منظریه، از آن استفاده نمایند.

مطالبه از خدمتگزاران حق همشهریان عزیز است و با توجه به اینکه هفته گذشته در گیلان حضور نداشتم به محض آگاهى از چنین سوءتفاهمى طى تماس تلفنى از شهردار محترم خواسته بودم تا اطلاع رسانى و پاسخگویى مناسب و فراگیر صورت رفته که البته مى‌بایست این مهم با توجه به اهمیت موضوع با دقت نظر فزون‌ترى انجام مى یذیرفت که خود سبب گردید تا با فرود آوردن سر تعظیم در پیشگاهتان خطوط گذشته را به حضور تقدیم نمایم.

در یایان از خداوند مهربان زیباترین لحظات زند را براى زنان ایران به ویژه شهربانوها ارجمند رشت عزیزمان آرزومندم و از صمیم قلب مى‌نویسم متعهدم تا حافظ حقوقش هروندى بوده و باشم.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *