خبرهای خوب از یک شرکت خصوصی؛

هلدینگ آرش؛ از افتتاح شهربازی تا هزینه تمام سود برای خیریه

به گزارش مجله خبری تپور، شهربازی مجموعه آرش مارکت آخرین افتتاحیه شرکت هلدینگی آرش بود که با حضور اصحاب رسانه استان گیلان در آستانه سال نو افتتاح شد.

بنده و برادرم دوست داریم اگر سرمایه‌گذاری می‌کنیم در گیلان خودمان باشد

آرش تقی‌پور دهکاء، مدیرعامل هلدینگ آرش روز پنجشنبه در جمع اصحاب رسانه ضمن تبریک پیشاپیش سال نو، اظهار کرد: بنده و برادرم اصالتاً گیلانی هستیم و آرزوهای بسیار زیادی از کودکی داشتیم که به بخشی از آن‌ها رسیدیم.

وی با بیان اینکه امیدوارم به آرزوهای خودمان در گیلان برسیم و در گیلان نیز از دنیا بروم.، گفت: کارآفرینان مشکلات زیادی دارند و ما نیز از این قضیه مستثنی نبودیم اما مشکلات را با کمک همه پشت‌سر گذاشتیم.

مدیرعامل هلدینگ آرش با تأکید بر اینکه بنده و برادرم دوست داریم اگر سرمایه‌گذاری می‌کنیم در گیلان خودمان باشد و در اینجا به آرزوهای خوبمان برسیم، افزود: مالک هلدینگ آرش خداوند متعال است و بنده و برادرم تنها نگهبان آن هستیم و ما با دعای خیر و کمک مادرم از سال ۹۷ کلنگ‌زنی آرش مارکت را زدیم.

تقی‌پور دهکاء با اشاره به اینکه اتفاقات سال ۹۸ بسیار کار ما را مورد تأثیر قرار داد و در نهایت کرونا نیز کار را سخت‌تر کرد، خاطرنشان کرد: در آن شرایط سخت مادر من فقط یک چیز به بنده و برادرم گفت آن هم اینکه تا ریال آخر با همه کارگران تسویه حساب کنید و در آن وضعیت ما این کار را انجام دادیم.

باید به جوانان گیلانی فرصت بدهیم و به آنها اعتماد کنیم

امین تقی‌پور دهکاء رییس هیات مدیره هلدینگ آرش نیز در این مراسم با بیان اینکه در خانواده بزرگ آرش همگی یکدل و همدل هستیم، اظهار کرد: هدف من و برادرم آرش از ابتدا این بوده که صرفاً یک خانه و ماشین داشته باشیم و به این هدف رسیده‌ایم و به دنبال پولدار شدن نیستیم.

وی با تاکید بر اینکه می‌توانیم در گیلان، کارآفرین زیادی داشته باشیم، گفت: پویش #خوبی_را_دنبال_کن در راستای امور خیریه راه اندازی شده و تاکنون نیز موفقیت زیادی داشته که یکی از آنها آزادی زندانیان است.

تقی‌پور دهکاء با بیان اینکه هیچکس عاری از خطا و اشتباه نیست، تصریح کرد: باید به جوانان فرصت بدهیم و از اشتباهات آنها عبور کنیم. ما می‌توانستیم بهترین های ایران را بیاوریم اما با همین جوانان تبدیل به بهترین ایران شدیم و اولین مجموعه‌ای هستیم که ۱۷ سال است در حوزه انبوه‌سازی مشغول به کار هستیم که این موفقیت به دلیل اعتماد به نیروهای بومی و جوانان گیلان بوده است.

اشتغالزایی در “هلدینگ آرش” متوقف شدنی نیست

سید معین موسوی مدیر روابط عمومی هلدینگ آرش  در ابتدای این مراسم، با بیان اینکه در خانواده بزرگ آرش مسئول و کارگر با یکدیگر فرق ندارند، اظهار کرد: قبل از نوروز ۱۴۰۱ قول داده بودیم که به اشتغالزایی در گیلان کمک کنیم که با تلاش همه این وعده محقق شد و در فاز اول افتتاحیه آرش مارکت ۲۰۰ نفر مشغول به کار شدند.

وی با تأکید بر ایمکه نقطه عطف خانواده آرش این است که اشتغالزایی توسط آن متوقف نشده، گفت: با افتتاح شهر بازی که امروز صورت گرفته برای ۳۰ نفر اشتغال ایجاد می‌شود.

موسوی با بیان اینکه «آرش مال» یکی از بزرگترین پروژه‌های هلدینگ آرش منطقه آزاد انزلی است، افزود: با افتتاح آرش مال برای ۹۰۰ نفر در گیلان شغل ایجاد می‌شود.

وی با اشاره به راه اندازی پویش #خوبی_را_دنبال_کن طی سال‌های گذشته بیان کرد: تمام سود حاصل از درآمدهای آرش مارکت پس از کسر هزینه‌های جاری طبق وصیت صورت گرفته ریالی هزینه نشده و صرف امور خیریه می‌شود.

موسوی با اشاره به سرمایه‌گذاری یک‌هزار نفر از سراسر کشور در هلدینگ آرش، گفت: در راستای نذر فرهنگی نیز اقدامات زیادی در عرصه فرهنگی صورت گرفته است.

انتهای پیام/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *