به ما می‌گویند نمایندگان بی‌عرضه‌ای هستیم

نماینده مجلس: برنج کشاورزان کرم کرده است

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی به وضعیت برنجکاران و جلوگیری از واردات برنج شد و گفت: موکلان ما در استان‌های شمالی به ما می‌گویند نمایندگان بی‌عرضه‌ای هستیم.

به گزارش مجله خبری تپور؛ در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۲ مرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به دولت اظهار کرد: کشاورزان استان‌های شمالی تنها محصول برنج و بعد از آن چای را در اندازه کم دارند تا معیشت خود را تأمین کنند اما هنوز برنج سال ۱۴۰۱ روی دست آنها مانده و کرم کرده و برنج ۱۴۰۲ هم آمده و نمی‌توانند آن را بفروشند لذا اگر تا هفته آینده این وضع تعیین تکلیف نشود، استعفای خود را می‌دهم.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با بیان اینکه موکلان ما در استان‌های شمالی به ما می‌گویند نمایندگان بی‌عرضه‌ای هستیم که نمی‌توانیم مشکل آنها را حل کنیم، گفت: باید جلوی ورادات برنج گرفته شود و در این خصوص باید جلسه بگذارید چرا که نمی‌توان به یک بخش توجه کرد و بخش دیگر را نادیده گرفت.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان بیان کرد: همکاران نماینده استان‌های شمالی تا هفته دیگر فرصت می‌دهند تا این موضوع تعیین تکلیف شود و در غیر این صورت همگی استعفا خواهیم داد.

منبع بانک ملت

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *