نشست بصیرتی در دوره توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی سیاسی “حامیم” با حضور سخنگوی دولت، بهادری جهرمی و حضور مسئولین دانشگاههای استان گیلان در آمفی تئاتر دانشکده پرستاری مامائی حضرت زینب (س) لنگرود برگزار شد.

به گزارش مجله بری تپور؛ نشست بصیرتی در دوره توانمندسازی  دانشجویان فعال فرهنگی سیاسی “حامیم” با حضور سخنگوی دولت، بهادری جهرمی و حضور مسئولین دانشگاههای استان گیلان در آمفی تئاتر دانشکده پرستاری مامائی حضرت زینب (س) لنگرود برگزار شد.

علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت سیزدهم با حضور در دوره توانمندسازی دانشجویان فعال فرهنگی سیاسی “حامیم ” بیان کرد: کشور ایران  از نظر استقلال فرهنگی، اقتصادی، نظامی، سیاسی، آموزشی و…  به دو دوره تقسیم می شود، ۵۰ سال قبل از انقلاب و ۵۰ سال بعد از انقلاب که در ۵۰ سال قبل از انقلاب، ایران، کشوری وابسته به غرب بود، اما در ۵۰ سال بعد از انقلاب با وجود تحریم ها و موانع پیش رو، کشوری مستقل از نظر فرهنگی،  اقتصادی،  سیاسی، نظامی و آموزشی و … می باشد.

وی در ادامه صحبت های‌ خود افزود: کشور ایران بعد از انقلاب اسلامی، بستری مناسب برای رشد و تربیت افراد جامعه مطابق باارزش  ها را فراهم نمود.

سخنگوی دولت در ادامه نشست خود با دانشجویان مطرح کرد: کشور در دهه گذشته با بحران اقتصادی رو به رو شد. و مسئولین وقت برای بر طرف نمودن مسائل، برجام را راه حل مناسبی دیدند، ولی مسیر اشتباه بود. اما دولت سیزدهم برای بر طرف کردن مسائل اقتصادی کشور بااجرای طرح‌ های مناسب و قرار داد با کشور های در حال پیشرفت، توانست تورم ۶۰ درصدی را به ۴۶ درصد برساند.

در پایان این نشست، دانشجویان پیرامون مباحثی همانند اشتغال دانشجویان بعد از تحصیل، تسهیلات برای زنان خانه دار، ازدواج دانشجوئی، صندوق رفاه و بانکداری اسلامی که دغدغه دانشجویان در دانشگاه های‌ مختلف بود؛ به بحث و گفتگو پرداختند.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *