مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان، بنزین و تمام فرآورده های نفتی به اندازه کافی و مطلوب در استان وجود دارد و مشکلی نداریم، گفت: از چهار میلیون لیتر در روز به چهار میلیون و ۸۰۰ لیتر تا پنج میلیون لیتر رسیده ایم.

به گزارش مجله خبری تپور، مجتبی شکوری، گیلان را از استان های گردشگرپذیر دانست و اظهار کرد: در ایام تابستان و روزهای تعطیل، شاهد تردد بسیار زیاد مسافران در سطح استان هستیم که مصرف بنزین را افزایش می دهد.

وی با بیان اینکه تلاش مجموعه همکاران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان ایجاد رضایتمندی برای هم استانی ها و مسافران عزیز است، افزود: طی روزهای اخیر با افزایش مصرف بنزین نسبت به نرم مواجه هستیم و از چهار میلیون لیتر در روز به چهار میلیون و ۸۰۰ لیتر تا پنج میلیون لیتر رسیده ایم و لذا نیازمند همراهی مردم و مسافران هستیم.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان در گفت وگوی خبری، با اشاره به تعطیلی مقطعی برخی از جایگاه ها به خاطر ترافیک سنگین بین شهری، خاطرنشان کرد: بنزین و تمام فرآورده های نفتی به اندازه کافی و مطلوب در استان وجود دارد و مشکلی نداریم.

شکوری با بیان اینکه چند جایگاه با تعمیرات مواجه هستند و همین مسئله موجب معطلی ها خودروها شده، گفت: به دنبال افزایش خرید بنزین توسط مالکان جایگاه ها هستیم و نسبت به تامین و ارسال آن اقدام خواهیم کرد.

وی در پاسخ به چگونگی محدودیت سوختگیری ها، اضافه کرد: در استان گیلان هیچگونه محدودیتی برای کارت های سوخت ایجاد نکردیم و خودروها می توانند دو مرحله ۶۰ لیتری در روز با فاصله چهار ساعت سوختگیری کنند، اما کارت های آزاد محدودیت سرویس دارند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان با اشاره به قانون بودجه و تکلیف وزارت نفت برای محدودیت استفاده از کارت های اضطراری در جایگاه ها، خاطرنشان کرد: مردم می توانند با استفاده از کارت شخصی سهمیه یارانه ای و ۱۵۰ لیتر نرخ دوم را دریافت کنند لذا خودروها برای کاهش معطلی جایگاه ها از کارت های شخصی استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *