آیا دست جبار روزگار، این چنین همه را در خدمت مهندس قرار داده است یا مهندسی اینچنین همه را طوری خاک کرده که گویی رشت و خمام در سیطره فرمانروایی مطلق پیرمرد ساکت خندانی است که برخی هم ولایتی‌ها، دلخوش کرده‌اند که با او در این اریکه قدرت، شریک شوند.

مجله خبری تپور ـ چیکپَر در یادداشتی نوشت: کمتر کسی در گیلان است که پیرمرد ۶۶ساله صومعه سرایی را که چهار دوره نماینده رشت شده باشد را نشناسد، لیسانس خاک‌شناسی و فوق لیسانس مدیریت دولتی معروف به مهندس! البته مهندس مهره چینی و انتخابات، مردی ساکت که حرف آخر را ۱۶ سال است در رشت و خمام می‌زند و در حرکت آخر، حریفان را خاک می‌کند که شاید ریشه‌اش در تخصص اصلی‌اش یعنی خاک‌شناسی باشد!

مردی از صومعه سرا که از ۷ خرداد ۱۳۸۷ چنان بر اریکه نمایندگی رشتی‌ها تکیه زده که نماینده صومعه سرایی‌ها هم پس از ۱۶ سال نمایندگی در آنجا، کاسه کوزه‌ها را جمع کرده و به رشت (بهشت صومعه سرایی ها) آمده و دلش را خوش کرده تا شانسش را همانند مهندس، در رشت برای آغاز پنجمین دوره امتحان کند، البته بدون تحصیلات در رشته خاک‌شناسی اما با فوق لیسانس مهندسی اقتصاد!

داشتیم از مهندس خاک کردن ببخشید خاک‌شناسی می‌گفتیم که نمی‌دانم چطور پریدیم بر روی مهندس اقتصاد. امان از پول، که مرده را زنده می‌کند چه برسد به نویسنده فلک زده‌ای چون من.

عضو جبهه متحد اصولگرایان، جبهه پایداری و حزب مؤتلفه اسلامی با سابقه تبری جستن از جبهه پایداری و نشان دادن چهره اعتدالی و کسب رضایت اصلاح طلبان نشان داد که ۲ سال از عمر خود را الکی صرف گرفتن کارشناسی ارشد مدیریت دولتی نکرده و با عوض شدن دولت‌ها هم می‌شود، رقیبان را قیچی کرد.

به‌هرحال بنظرم مهندس هر چه دارد اول از رشته خاک‌شناسی دارد چون با این تخصص، خاک رشت را خوب شناخت که لازم به توضیح بیشتری نیست چون دیگران را هم این خاک دلخوش کرده است و بعد از رشته مدیریت دولتی! می‌پرسید چطور؟

سخت نیست. یک نگاهی به مدیریت دولتی در شهرستان‌های رشت و خمام و هم یک نیم نگاهی به مدیریت نهادهای عمومی غیر دولتی در شهرداری‌ها و دهیاری‌ها بر پایه مهندسی اقتصادی بیندازید.

آیا دست جبار روزگار، این چنین همه را در خدمت مهندس قرار داده است یا مهندسی اینچنین همه را طوری خاک کرده که گویی رشت و خمام در سیطره فرمانروایی مطلق پیرمرد ساکت خندانی است که برخی هم ولایتی‌ها، دلخوش کرده‌اند که با او در این اریکه قدرت، شریک شوند غافل از آنکه برای او شهرام بهرام ندارد و او چنان قدرتمند است که اصلا نیاز ندیده که رشته مهندسی اقتصاد را جدی دنبال کند چون او اگر لازم باشد با کمک مدیریت دولتی، مهندسان اقتصادی را هم مدیریت می‌کند.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *