امروز یکی از مصادیق مهم جهاد تبیین، پاسخگویی به شبهات اعتقادی است/مسئولان باید بیش از پیش به فکر اقتصاد مردم باشند

آیت‌الله زین‌العابدین قربانی، نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تلاش دشمنان برای ایجاد شبهات اعتقادی در بین جوانان، گفت: امروز یکی از مصادیق مهم جهاد تبیین، پاسخگویی به شبهات اعتقادی است.

به گزارش مجله خبری تپـــــور، آیت‌الله زین‌العابدین قربانی، نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری پیش از ظهر امروز در صحن مجلس خبرگان رهبری با اشاره به تلاش دشمنان برای ایجاد شبهات اعتقادی در بین جوانان، اظهار کرد: امروز یکی از مصادیق مهم جهاد تبیین، پاسخگویی به شبهات اعتقادی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس خبرگان رهبری، آیت الله قربانی در نطق پیش از دستور خود در یازدهمین اجلاسیه رسمی مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی به این نتیجه رسیده اند که عامل ایستادگی و مقاومت مردم در برابر آنها، اعتقاد به اسلام است، برای تضعیف اعتقادات اسلامی جامعه، برنامه ریزی کرده اند و از طرق مختلف به دنبال تضعیف روحیه دینی مردم و به ویژه جوانان هستند.

وی از علمای دلسوز کشور خواست به عرصه پاسخگویی به شبهات وارد شوند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه گفت: رسانه ها و به ویژه رسانه ملی و سازمانها و نهادهای آموزشی باید برای تقویت مبانی اعتقادی جامعه برنامه ریزی کنند و با تولید محصولات فرهنگی، خلأهای موجود در این عرصه را از بین ببرند.

آیت الله قربانی در خاتمه با اشاره به تأثیر مشکلات اقتصادی و معیشتی بر وضعیت فرهنگی جامعه، از مسئولان خواست تلاش بیشتری در جهت رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم داشته باشند.

انتهای پیام/۱۳۰۳