بدون حضور استاندار گیلان!

مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز گیلان معارفه شد

پیش از ظهر امروز تقی ربانی در حالی به عنوان مدیرکل صداوسیمای مرکز گیلان معرفی شد که استاندار گیلان در این مراسم حضور نیافت.

به گزارش مجله خبری تپور، مراسم معارفه تقی ربانی به عنوان مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان صبح روز یکشنبه ۱۵ مرداد ماه با حضور حسن عابدینی معاون استان‌های صداوسیما در سالن اجتماعات بانک صادرات رشت برگزار شد.

عابدینی معاون استان‌های صدا و سیما کشور در این مراسم یکی از سیاست‌های رسانه ملی را توجه به زیست بوم و ویژگی‌های محلی دانست و گفت: شبکه‌ها و معاونت‌های استانی بر اساس زیست بوم و ویژگی‌های محلی و هویتی هر جامعه توسط صدا وسیما در حال انجام است.

فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان با توصیه به مدیران رسانه ملی در خصوص توجه به نسل جدید در حوزه‌های مختلف گفت: رسانه ماندگار نیازمند زمان شناسی موقعیت شناسی و انسان شناسی است و تا زمانی که به این امر توجه نشود نمیتوان در جذب مخاطب موثر عمل کرد.

حبیبی مدیرکل حفظ نشر و آثار ارزش‌های دفاع مقدس با تاکید بر لزوم توجه در تولیدات محصولات هنری توسط صدا و سیما گفت: در گیلان چهره‌های هنری، ادبی، علمی، ورزشی و جهادی بسیار زیادی وجود دارد که هر کدام دارای ارزش‌های دینی و ارزشی بسبار زیادی بودند.

ربانی مدیرکل صدا و سیما مرکز گیلان نیز در این مراسم با بیان اینکه رسانه ملی در گیلان برای کل استان است، گفت: درب صدا و سیما بر روی تمامی هنرمندان و اصحاب رسانه باز است و در دوره جدید از تمامی ظرفیت ها استفاده خواهیم کرد.

پیش از این محمدباقر باقرزاده مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان بود که با هدف شرکت در انتخابات مجلس از این سمت خود کناره گیری کرده بود.

ربانی پیش از این معاون سیمای مرکز قم بوده است و اصالتی شرق گیلانی دارد.

در این مراسم اسدالله عباسی استاندار گیلان با وجود حضور در استان گیلان در مراسم معارفه حاضر نشد.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *