شهردار و دبیر جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان از آمادگی برای میزبانی دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند خبر داد.

به گزارش مجله خبری تپور؛  رضا زنده دل شهردار لاهیجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با برنامه ریزی ستاد جشنواره و حمایت های شهرداری و شورای اسلامی شهر ، مرکز هنرهای نمایشی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و پشتیبانی فرماندار، اعضای شورای تأمین و مسئولان شهرستان تدابیر لازم برای برگزاری دوازدهمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی شهروند اندیشیده شده است.

وی بیان کرد: برافراشته شدن پرچم های نارنجی در سطح شهر لاهیجان با صدای کاروان جشنواره تئاتر و حضور هنرمندان پرتلاش عرصه نمایش بیانگر اتفاقی فرهنگی در این شهر دارد و مردمان دیار پایتخت چای و ابریشم و بامبو در شهر غنوده در بوته های چای به استقبال دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند می روند.

زنده دل گفت: دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان از روز ۱۹ مهر در شهر لاهیجان آغاز خواهد شد و در روز ۲۲ مهر این جشنواره با معرفی برترین ها به کار خود پایان خواهد داد.

شهردار و دبیر جشنواره شهروند لاهیجان تصریح کرد: پس از ۱۲ سال جشنواره تئاتر شهروند از نهالی کوچک به درختی تنومند تبدیل شده و مردمان دیار با فرهنگ لاهیجان و مسئولان برگزاری آماده میزبانی شایسته از هنرمندان و داوران و مهمانان جشنواره می باشند.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *