کشف ۴۳ رأس دام فاقد مجوز در رودبار

به گفته فرمانده انتظامی رودبار ۴۳ رأس دام فاقد مجوز حمل و بهداشت در بازرسی از یک دستگاه کامیونت در این شهرستان کشف شد.

به گزارش مجله خبری تپور؛ سرهنگ عیسی روشن‌قلب فرمانده انتظامی رودبار در جمع خبرنگاران با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرایم، اظهار کرد: کنترل محورهای مواصلاتی شهرستان رودبار به منظور مقابله با ورود و خروج کالای فاقد مجوز و قاچاق به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان رودبار، در پی دریافت گزارشی مبنی بر تردد یک دستگاه کامیونت حامل دام فاقد مجوز در سطح حوزه استحفاظی شهرستان رودبار، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با بیان اینکه مأموران انتظامی ایست و بازرسی حین کنترل وسایل نقلیه عبوری در مدخل ورودی استان خودرو مورد نظر را مشاهده و آن را متوقف کردند، افزود: در بازرسی از این خودرو، ۴۳ رأس بز فاقد مجوز حمل و بهداشت کشف شد.

این مقام انتظامی از تحویل محموله کشف شده برای سیر مراحل قانونی به اداره دامپزشکی خبر داد و بیان کرد: در این رابطه راننده ۴۷ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

روشن‌قلب با بیان اینکه کارشناسان ارزش تقریبی این کشفیات را ۲ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال برآورد کردند از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *