برادران زنی جوان که تصور می‌شد خیانتکار است به اشتباه مردی بی‌گناه را به قتل رساندند.

به گزارش مجله خبری تپور؛ یک سال قبل  ماموران پلیس  جسد بی‌جان مردی را پیدا کردند. بررسی‌ها نشان داد مقتول با وارد شدن ضرباتی بر سر، جانش را ازدست داده است.

در این میان کسی که مرتکب قتل شده بود خودش موضوع را به ماموران گزارش داد. با دستگیری متهم و همدستانش تحقیقات درباره انگیزه قتل آغاز شد. متهم اصلی به نام سیاوش به ماموران گفت، دست به قتل زد چون فکر می‌کرد مقتول با خواهرش رابطه دارد.

بررسی‌های بعدی ماموران نشان داد اتهامی ‌که سیاوش به مقتول می‌زند بی‌اساس است و مرد کشته‌شده یک تعمیرکار آبگرمکن است که با خواهر سیاوش به نام سحر هیچ رابطه‌ای نداشته است.

سیاوش به پلیس گفت: مدتی قبل شوهرخواهرم امیر فیلمی‌ به مغازه‌ام آورد و گفت باید در تنهایی آن فیلم را ببینم. وقتی فیلم را دیدیم متوجه شدم خواهرم سحر با مرد غریبه‌ای رابطه دارد. امیر گفت خواهرم به او خیانت کرده و او مدتی قبل متوجه ماجرا شده است. من هم با برادرانم تماس گرفتم و جلسه‌ای برگزار کردیم. در جلسه تصمیم گرفتیم مرد غریبه را بکشیم چون متوجه شدیم او مهدورالدم است. شب حادثه بعد از اینکه شوهرخواهرم، سحر را به بهانه خرید بیرون برد ما در خانه مخفی شدیم. ساعتی بعد آنها برگشتند و شوهرخواهرم به بهانه کار بیرون رفت؛ اما سحر متوجه حضور ما نشده بود. ما منتظر بودیم مردی که با خواهرم رابطه دارد، وارد خانه شود. به محض اینکه غریبه وارد شد او را با چاقو زدیم.

امیر نیز در بازجویی‌ها گفت: من چند سال قبل با سحر ازدواج کردم. همان زمان هم گفتم که ۳ روز در هفته شب‌کار هستم و در خانه نیستم. خانواده سحر گفتند دخترشان را پیش خودشان نگه می‌دارند. ما زندگی خوبی داشتیم تا اینکه چند روز قبل از قتل متوجه مساله‌ای شدم. همسرم به من خیانت می‌کرد. او شب‌هایی که من خانه نبودم با مردی غریبه رابطه برقرار می‌کرد. من این موضوع را از رفتار مشکوک سحر فهمیدم. او دیگر به خانه مادرش نمی‌رفت. در خانه دوربین کار گذاشتم و متوجه شدم که همسرم با مردی غریبه رابطه دارد. فیلمی‌ را که دوربین‌ها ضبط کرده بودند به سیاوش دادم تا بداند خواهرش چه می‌کند. وضعیت روحی خیلی بدی داشتم. از ناراحتی نمی‌توانستم کاری بکنم. سیاوش گفت خودش به همراه برادرانش انتقام می‌گیرد. آنها شب که من سرکار بودم در خانه‌ام مخفی شدند و چند ساعت بعد هم به من گفتند کار تمام شد.

این در حالی بود که پلیس متوجه شد مقتول که حبیب نام دارد، هیچ رابطه‌ای با سحر نداشته است. سحر به پلیس گفت: من با این مرد هیچ رابطه‌ای نداشتم و اولین بار بود او را می‌دیدم. آبگرمکن خانه خراب بود و شوهرم در خانه نبود. با تعمیرکار تماس گرفتم و گفتم بیاید. مردی که وارد خانه من شد تعمیرکار آبگرمکن بود.

تحقیقات پلیس هم نشان داد سحر درست می‌گوید و مقتول با او رابطه‌ای نداشته است.

بنا بر این گزارش، این پرونده در دست رسیدگی است.

منبع رکنا

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *