رئیس پلیس راه استان گیلان با اشاره به فوت ۶ نفر در اثر تصادفات در چند روز اخیر، گفت: از همه رانندگان خودرو و به ویژه موتور سیکلت درخواست دارم در هنگام رانندگی از کلاه ایمنی استفاده کرده و با سرعت مطمئنه تردد کنند.

به گزارش مجله خبری تپور؛ سرهنگ جاور صفاری رئیس پلیس راه استان گیلان با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی در این استان ، اظهار کرد: در چند روز اخیر شاهد حضور مسافرین در گیلان بودیم که همین امر منجر به ایجاد ترافیک در محورهای ورودی استان شد ولی اکنون تردد خودروها در این محورها الخصوص محور رشت_ قزوین روان است.

وی با بیان اینکه نیروهای پلیس راه در سه محور ورودی گیلان حضوری مستمر به منظور نظارت بر تردد خودروها دارند، گفت: با توجه به آغاز آغاز سال تحصیلی اکنون حجم ورودی مسافرین به گیلان با کاهش مواجه شد ولی به منظور کنترل ترافیک مامورین پلیس راه در محورهای ورودی استان حضوری مستمر دارند.

رئیس پلیس راه استان گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در خصوص نیاز در جاده‌های استان خبر داد و افزود: با بررسی‌های لازم و در صورت نیار محدودیت‌های ترافیکی از جمله ممنوعیت تردد کامیون‌ها به جز کامیون‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی را در گیلان اجرایی خواهیم کرد.

صفاری با اشاره به فوت ۶ نفر در اثر تصادفات در چند روز اخیر، بیان کرد: از همه رانندگان خودرو و به ویژه موتور سیکلت درخواست دارم در هنگام رانندگی از کلاه ایمنی استفاده کرده و با سرعت مطمئنه تردد کنند.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *