مدیرکل سابق آموزش‌وپرورش گیلان اینکه انسان‌های خفیف الموونه حاشیه درست نمی‌کنند، گفت: از سر تکلیف مسؤولیت آموزش‌وپرورش را پذیرفته‌ام و آن را هم از روی تکلیف واگذار کردم.

به گزارش مجله خبری تپور؛ محمد فائزی مدیرکل سابق آموزش‌وپرورش گیلان در واکنش به واگذاری مسؤولیت مدیرکلی آموزش‌وپرورش استان گیلان اظهار کرد: آموزش‌وپرورش بیش از هر زمان دیگری نیازمند آرامش است و باید به حفظ این مجموعه بیش‌ازپیش کمک کرد.

وی با اشاره به زمان کوتاه مسؤولیت‌ها و امانت برشمردن آن افزود: با آغوش باز مسؤولیت اداره کل آموزش‌وپرورش استان گیلان را پذیرفتم و با روی گشاده و آغوش باز به برادر دیگری این مسؤولیت را واگذار کردم.

مدیرکل سابق آموزش‌وپرورش گیلان با اشاره به سیره نبوی و خفیف الموونه بودن نبی مکرم اسلام گفت: پیامبر اکرم صلوات‌الله‌علیه وقتی سر سفره‌ای حاضر می‌شد، صاحب‌ سفره را به‌زحمت نمی‌انداخت.

فائزی با تصریح بر اینکه انسان‌های خفیف الموونه حاشیه درست نمی‌کنند، بیان کرد: من از سر تکلیف مسؤولیت آموزش‌وپرورش را پذیرفته‌ام و آن را هم از روی تکلیف واگذار کردم.

وی با اشاره به اشتغال خود در زمینه‌ی‌های مختلف حوزه آموزشی و پرورشی در نظام آموزش استان گفت: جای خدمت برای کسی که توانایی‌هایی دارد و می‌تواند در جای دیگری به مردم و ذینفعان خدمت کند کم نیست و باید از همه فرصت‌ها بهره گرفت.

منبع فارس

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *