عزیمت یا شتاب خدمت؟!

نوع و تعدد انتصابات در گیلان در چند وقت اخیر بازهم شائبه حضور استاندار گیلان در تهران را پررنگ کرده و برخی نیز بر این باورند که این تغییرات برای آرام کردن فضای انتقادی موجود برخی گروه‌ها از استاندار برای شتاب بیشتر خدمت در گیلان است.

به گزارش مجله خبری تپور؛ چند وقت اخیر شاهد تحولات متعدد در حوزه انتصابات استانداری گیلان بودیم؛ رئیس سازمان همیاری‌ها و شهرداری‌ها، معاونت عمرانی، مدیرکل مدیریت بحران، فرمانداران شهرستان‌های خمام، صومعه‌سرا، فومن، تالش و چند معاونت فرمانداری ازجمله این تغییرات بودند.

در طرف دیگر گروه‌های فعال منتقد استاندار که اتفاقاً تحت عنوان حامیان دولت در گیلان فعالیت می‌کنند طی چند بیانیه‌ای انتقادی عملکرد استاندار به خصوص در حوزه انتصابات را زیر سؤال بردند.

جدای از برخی تغییرات قابل پیش‌بینی در حوزه ستادی ازجمله حوزه ریاست استاندار گیلان، در برخی دیگر از مناصب به زعم کارشناسان شاهد شتاب‌زدگی بودیم که تغییر مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با کارنامه‌ای قابل قبول و قابل دفاع سرامد این اتفاقات بود.

جمیع این موارد اذهان عمومی گیلان را به این سمت می‌برد که آیا عن قریب شاهد عزیمت استاندار گیلان به پایتخت خواهیم بود یا اینکه همه این تغییرات به منظور شتاب بیشتر خدمت و آرام کردن فضای انتقادی در گیلان است.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *