طی مراسمی با حضور استاندار گیلان و معاون توسعه مدیریت و امور مجلس سازمان برنامه و بودجه کشور، محمدرضا رستمی به عنوان سرپرست سازمان برنامه و بودجه گیلان معرفی شد.

به گزارش مجله خبری تپور؛ ظهر امروز با حضور استاندار گیلان و معاون توسعه مدیریت و امور مجلس سازمان برنامه و بودجه کشور و با صدور حکمی از سوی معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه، “محمدرضا رستمی” به عنوان سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گیلان منصوب و معرفی شد.

استاندار گیلان در این جلسه با بیان اینکه با بیان اینکه بودجه اعتبارات عمرانی باید به صورت یکسان در تمامی شهرستان‌های استان توزیع شود، اظهار کرد: باید منطبق با برنامه راهبردی دولت مردمی و انقلابی سیزدهم، توزیع اعتبارات و تنظیم بودجه به صورت عادلانه در تمامی شهرستان‌ها توزیع شود.

اسدالله عباسی با تأکید بر لزوم توجه به رضایتمندی شهرستان‌ها در خصوص توزیع عادلانه اعتبارات، افزود: میزان رضایتمندی مردم با اعمال مدل مناسب توزیع اعتبارات در استان‌ها و توجه به شرایط هر استان که اکنون در دستور کار سازمان برنامه و بودجه است.

وی با اشاره به اهتمام دولت برای تسریع در برنامه های توسعه‌ای و زیربنایی و همچنین بر همکاری و هم افزایی بیش از پیش تیم اقتصادی استان، بیان کرد: نگاه متعالی مدیران و متولیان امر برای ارائه خدمات در شان به مردم استان گیلان شد.

رحمان پلیمی معاون توسعه مدیریت و امور مجلس سازمان برنامه و بودجه کشور نیز در این جلسه با قدردانی از اهتمام موجود در استان در پیشبرد اهداف و اسناد بالادستی در راستای خدمت به مردم اظهار کرد: امیدوارم کرد سرپرست جدید بتواند با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به «عدالت‌محوری»، «انقلابی‌گری»، «مردم‌داری»، «پاکدستی و فسادستیزی»، «قانون‌مداری» و مفاد «عهدنامه مدیران» در دولت مردمی، با اتخاذ تدابیر مناسب در حل مشکلات استان‌ کوشا عمل کند.

انتهای خبر/۱۳۰۱

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *