شکست خانگی شهرداری آستارا مقابل چادر ملو اردکان در هوای سرد و بارانی

تیم فوتبال شهرداری آستارا در چارچوب رقابت‌های هفته بیستم لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل تیم چادر ملو اردکان شکست خورد. تیم فوتبال شهرداری آستارا پس از برگزاری ۱۹ دیدار سه برد، ۱۰ تساوی و ۶ باخت در کارنامه خود ثبت کرده است.

به گزارش مجله خبری تپــــور از رشت، تیم فوتبال شهرداری آستارا در ورزشگاه وحدت این شهر با حضور تماشاگران آستارایی میزبان تیم چادر ملو اردکان بود که در نهایت این دیدار را پس از چندین تساوی متوالی با شکست به پایان رساند.

شاگردان پیروز قربانی در نیمه نخست این دیدار که در هوای سرد و بارانی شهرستان مرزی بندر آستارا برگزار شد، از اندک فرصت‌های گلزنی نتوانستند بهره ببرند و با یک گل خورده متحمل شکست شدند و با امید تغییر نتیجه در نیمه دوم به رختکن رفتند.

بازیکنان شهرداری آستارا اما در نیمه دوم هم در حالی که برای به ثمر رساندن یک گل و دست‌کم کسب تساوی با استفاده از امتیاز میزبانی تلاش می‌کردند، در نهایت ناکام ماندند و بازیکنان چادر ملو اردکان با خلق چندین موقعیت گل دوم و پیروزی‌بخش خود را به ثمر رساندند تا با دست پر راهی خانه شوند.

گل‌های تیم چادر ملو اردکان را علی رستمی در وقت‌های اضافه نیمه اول و علی خدادادی در دقیقه ۶۰ در نیمه دوم به ثمر ساندند.

محمدامین رضایی، محسن آقایی، محمد آزادطلب، امیرحسین صالحی، علی دهقان، میلاد قربانزاده، محمدمهدی عسگری، نیما درودی، ساسان جعفری‌کیا، مصطفی آقاجانی و علی قربانخانی در ترکیب اصلی تیم فوتبال شهرداری آستارا در دیدار امروز حضور داشتند.

محمدباقر پورباقر، رامین بابایی، بابک قلی‌زاده و امیر معصومی قضاوت این دیدار را برعهده داشتند و تورج عیوض‌محمدی نیز ناظر بازی بود.

تیم فوتبال شهرداری آستارا پس از برگزاری ۱۹ دیدار سه برد، ۱۰ تساوی و ۶ باخت در کارنامه خود ثبت کرده و با هفت گل زده، ۱۳ گل خورده و کسب ۱۹ امتیاز در جایگاه چهاردهم جدول رده‌بندی لیگ دسته اول قرار دارد.

در مسابقات فوتبال لیگ دسته اول ۱۸ تیم حضور دارند که پس از انجام ۳۴ بازی، تیم‌های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر دوره بیست و دوم را برای سال ۱۴۰۲ کسب خواهند کرد.

انتهای پیام/۱۳۰۳