شاهد حضور مدیران سفارشی در شهرداری رشت بودیم

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تأکید بر شایسته سالاری در شهرداری رشت، گفت: بیشتر شاهد حضور مدیران سفارشی بودیم و امیدواریم شهردار جدید رشت به دور از سیاست‌زدگی و با توجه به تعهد و توانمندی‌ها از افراد در این مجموعه استفاده کند.

به گرارش مجله خبری تپور از رشت، محمدحسین واثق کارگرنیا پیش از ظهر امروز در مراسم معارفه شهردار شهر رشت در تالار مرکزی رشت با خیر مقدم به حاضرین اظهار کرد: متأسفانه در بسیاری از مباحث شهر رشت به خوبی توسعه پیدا نکرده و امیدواریم در دوره جدید مدیریتی، شهردار جدید با اقدامات مناسب ضعف‌ها را برکنار کند و مسیر توسعه و ترقی رشت را رقم بزند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه در مجموعه شهرداری رشت متأسفانه به شایسته سالاری توجهی نمی‌شد افزود: بیشتر شاهد حضور مدیران سفارشی بودیم و امیدواریم شهردار جدید رشت به دور از سیاست‌زدگی و با توجه به تعهد و توانمندی‌ها از افراد در این مجموعه استفاده کند.

وی با تأکید به روحیه فساد ستیزی بیان کرد: باید مدیران توانمند و خلاق در مجموعه شهرداری رشت همراه باشند و با مدیرانی که فقط به فکر حفظ وضع موجود باشند نمی‌توان به نتایج خوبی دست پیدا کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به سخنی از مقام معظم رهبری پیرامون برقراری ارتباط با مردم با هدف رفع برخی از رانت و فسادها تصریح کرد: با تلاش‌های شبانه روزی سرپرست شهرداری رشت طی این چند ماه اخیر، بسیاری از ضعف‌های عملکرد شهرداری در طی یک سال و اندی گذشته نیز تا حدود زیادی برطرف شد و از تلاش‌های سرپرست شهرداری رشت و شهرداران پیشین رشت نیز تقدیر و تشکر می‌کنم.

کارگرنیا با قدردانی از پیگیری‌های مداوم استاندار گیلان و فرماندار رشت به منظور رفع مشکلات سراوان بیان کرد: استاندار گیلان این چالش بزرگ را به خوبی به سمع و نظر دولت رساند و پس از آن نیز شاهد واریز اعتبارات دولتی خوبی برای رفع مشکلات سراوان بودیم.

وی با آرزوی موفقیت برای رحیم شوقی شهردار منتخب رشت افزود: رحیم شوقی فرزند شهید و فردی پاکدست است و امیدواریم با تعامل و همدلی بهترین‌ها برای شهر رشت رقم بخورد.

در پایان این مراسم پس از قرائت حکم رحیم شوقی شهردار جدید رشت و معارفه وی، از تلاش‌های یوسف یزدانی سرپرست شهرداری رشت نیز تجلیل شد.

انتهای پیام/۱۳۰۱