شنیده شده سیاهکار زاده از عضویت در هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی استعفا کرد.

به گزارش مجله خبری تپور؛ ۲۲ مهر امسال بود که محمد سجاد سیاهکارزاده جایگزین عیسی فرهادی و مهدی حسن نیا که جایگزین علی اوسط اکبری مقدم به عنوان ۲ تن از اعضای موظف هیئت مدیره منطقه آزاد انزلی شدند.

پس از این انتصاب بود که گمانه‌زنی‌ها برای مدیرعاملی سیاهکارزاده علیرغم همه مخالفت‌های مجمع نمایندگان گیلان و استانداری تقویت شد؛ اما بازهم انتخاب مدیرعامل سازمان به تعویق افتاد.

از طرفی سیاهکارزاده تنها در شرایطی عضویت در هیئت مدیره منطقه آزاد انزلی را پذیرفته بود که خود بتواند مدیرعامل سازمان شود.

به دنبال حواشی ایجاد شده در انتصاب مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و مخالفت ارکان مدیریتی استان گیلان و نماینده‌های مجلس شورای اسلامی از انتصاب فرد غیربومی در راس این دستگاه اقتصادی گیلان، شنیده‌ها حکایت از آن دارد که با گذشت بیش از یک ماه از ابلاغ هیئت مدیره‌ای وی توسط معاون اول رئیس جمهور و عدم حضور سیاهکارزاده در جلسات هیئت مدیره و لغو یکباره مراسم معارفه امروز، محمدسجاد سیاهکار زاده از عضویت در هیئت مدیره و مدیرعامل این سازمان انصراف و استعفا داده است.

گفتنی است از عباس اهرابی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گیلان به عنوان گزینه جدی تصدی پست مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد انزلی یاد می‌کننده که اتفاقاً نامبرده مورد حمایت استاندار گیلان نیز هست.

اکبر نیازی سرپرست مدیرعامل منطقه آزاد انزلی نیز دیگر گزینه محتمل تصدی این پست است.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *