از پوستر برگزاری کنگره میان‌دوره‌ای انجمن جراحان عروق ایران رونمایی شد.

به گزارش مجله خبری تپور؛  صبح امروز نشست هماهنگی برگزاری کنگره میان‌دوره‌ای انجمن جراحان عروق ایران با حضور دکتر محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، معاونان و دیگر برگزارکنندگان این کنگره در سالن اجلاس حوزه ریاست برگزار شد.

محمدتقی آشوبی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این نشست با بیان اینکه این دانشگاه دنبال اجرای برنامه‌های استراتژیک بوده و بین‌المللی‌سازی دانشگاه در اهداف آن دیده می‌شود، اظهار کرد: به دنبال برگزاری سمپوزیم‌ها و انجمن‌های علمی و تخصصی، دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزاری کنگره میان‌دوره‌ای انجمن جراحان عروق ایران را در پیش دارد و در تلاشیم گیلان به جایگاه خود در ایران و جهان در این همایش‌های علمی دست پیدا کند.

 وی با اشاره به پیشرفت‌های علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، افزود: دانشگاه علوم پزشکی گیلان به‌تازگی در تایمز نمایه شده و این بیانگر این است که این دانشگاه ظرفیت معرفی خود را به منطقه و جهان دارد.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به استقرار دبیرخانه دانشگاه‌های حاشیه کاسپین در این دانشگاه اشاره کرد و گفت: ظرفیت دانشگاه علوم پزشکی گیلان در توریسم علمی و سلامت ویژه است.

 آشوبی همچنین از آمادگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به جهت برگزاری کنگره‌های ملی و بین‌المللی در بسیاری از رشته‌های تخصصی خبر داد.

 گفتنی است در این نشست فرایند برگزاری کنگره، تمهید مقدمات برگزاری، برنامه‌های پیش‌بینی‌شده و همچنین اقدامات پشتیبانی و رفاهی لازم توسط دکتر حسین همتی، دبیر علمی کنگره میان‌دوره‌ای انجمن جراحان عروق ایران تبیین و تشریح شد.

 کنگره میان‌دوره‌ای انجمن جراحان عروق ایران به میزبانی گیلان یکی از بزرگ‌ترین کنگره‌های این انجمن در طول شکل‌گیری است که در این دوره ۹۴ جراح عروق از ۱۰۴ جراح حضور خواهند یافت.

 در پایان این نشست نیز از پوستر برگزاری کنگره میان‌دوره‌ای انجمن جراحان عروق ایران رونمایی شد.

 کنگره میان‌دوره‌ای انجمن جراحان عروق ایران ۲۶ و ۲۷ مهرماه ۱۴۰۲ در رشت برگزار می‌شود‌.

انتهای خبر/۱۳۰۱

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *