با حضور حجت الله عبدالملکی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد، از طرح سفر کارت منطقه آزاد انزلی رونمایی شد.

به گزارش مجله خبری تپور؛ سفر کارت منطقه آزاد انزلی، یکی از طرح‌های این سازمان در مسیر مردمی‌سازی اقتصاد گردشگری، حمایت و تقویت بخش های مختلف صنعت گردشگری و بهره مندی قشرهای مختلف مردم از سفر و تفریح بهمراه خانواده در منطقه آزاد انزلی، بهشت خانواده‌ها است که با همکاری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از این پس به اجرا در می‌آید.

بنابراین گزارش صاحبان حساب در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، با ثبت‌نام و دارا بودن کارت مزبور می‌توانند تا سقف یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از هزینه‌های خود را به صورت اعتباری از محل سفر کارت خود تأمین کنند.

براساس توافق صورت گرفته با این بانک در گام نخست اجرای سفر کارت منطقه آزاد انزلی، واحد‌های اقامتی، تفریحی، گردشگری سطح این منطقه و شهرستان بندرانزلی از منافع آن بهره‌مند می‌شوند.

 

شعار سفر کارت منطقه آزاد انزلی؛ «منطقه آزاد انزلی میزبان همه ایرانیان است» و نخستین منطقه آزاد شمال کشور با بهره‌مندی از امکانات و زیرساخت‌های مختلف گردشگری، تفریحی، ورزشی و… به‌همراه برگزاری برنامه‌ها و رویدادهای مختلف فرهنگی، ورزشی، هنری و…میزبان سالیانه ۱۰ میلیون گردشگر بوده و بر این اساس، بسترسازی برای حضور همه ایرانیان در این منطقه و بهره‌مندی از مواهب طبیعی و امکانات گردشگری موجود از مهمترین راهبردهای سازمان منطقه آزاد انزلی در اجرای این طرح است.

گفتنی است در حاشیه این مراسم سفر کارت منطقه آزاد انزلی به دو خانواده شهید تهرانی از سوی مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد اهدا شد.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *