مدیرکل پست گیلان، از رونمایی تمبر نقره سردار جنگل به مناسبت گرامیداشت سالروز ولادت این سردار ملی در رشت خبر داد و گفت: این رونمایی در خانه میرزا کوچک خان برگزار می شود.

به گزارش مجله خبری تپور؛ محمدحسین هوشنگی در حاشیه جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر رشت، از رونمایی تمبر نقره میرزا کوچک خان مقارن با سالروز تولد این سردار آزادی خواه در رشت خبر داد و اظهار کرد: تمبر یک سفیر فرهنگی، فراملی و بین المللی است که همواره مورد توجه فرهنگ دوستان و گردشگران واقع می شود.

وی با اشاره به شخصیت تاریخی و فرهنگی و معنوی میرزا کوچک خان، افزود: اداره کل پست گیلان در نظر دارد تا با استفاده از این ظرفیت فرهنگی و با مشارکت شورای اسلامی و شهرداری رشت نسبت به رونمایی از تمبر نفیس و ارزشمند میرزا کوچک خان برای معرفی شخصیت برجسته این سردار ملی اقدام کند.

مدیرکل پست گیلان ادامه داد: با هماهنگی های انجام شده این رونمایی با حضور مقامات ملی و استانی در خانه میرزا کوچک خان انجام خواهد شد تا این رویداد فرهنگی برای همیشه در این مکان به یادگار بماند.

هوشنگی همچنین از ارسال کارت پستال به مناسبت های مختلف به عنوان یک پدیده فرهنگی یاد کرد و گفت: پست گیلان آمادگی دارد تا با همکاری شورای شهر نسبت به برگزاری جشنواره بهترین کارت پستال با موضوع بهترین تصویر از شهر رشت به مناسبت روز رشت اقدام کند.

منبع ایسنا

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *