فرمانده انتظامی استان از دستگیری ۱۲ نفر به اتهام اقدام علیه امنیت ملی خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهمان مقادیر قابل توجهی آلات و ادوات جرم تبلغ علیه نظام و وسایل ارتباط با شبکه های معاند کشف و ضبط شد.

به گزارش مجله خبری تپور؛ ماموران پلیس امنیت عمومی در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت مجرمانه تعدادی افراد در شهرستانهای رشت،انزلی، فومن و لاهیجان در راستای سالگرد اغتشاشات سال گذشته، رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

‌وی با بیان اینکه با تحقیقات نامحسوس صحت موضوع برای پلیس محرز شد افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی با همکاری ماموران گمنام امام زمان (عج) طی عملیات مشترک، ۱۲ مرد و زن به اتهام اجتماع و تبانی جهت ارتکاب جرم علیه امنیت داخلی کشور و فعالیت تبلیغی علیه نظام به نفع گروه‌های معاند که به صورت شبکه‌ای به جهت اهداف براندازی اقدام نموده بودند،دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه از مخفیگاه متهمان مقادیر قابل توجهی آلات و ادوات جرم تبلغ علیه نظام و وسایل ارتباط با شبکه های معاند کشف و ضبط شد بیان داشت: اعضای این گروه با فراخوان تعدادی از مرتبطان خود در زمانها و مکانهای مشخص شده و انجام رفتارهای هنجارشکن، از این صحنه ها فیلمبرداری کرده و تصاویر تهیه شده را به رسانه های معاند ارسال می کردند.

فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان با بیان اینکه از دیگر فعالیتهای ضدملّی این گروه، ارتباط مداوم و همکاری با شبکه تروریستی – صهیونیستی موسوم به اینترنشنال است افزود: تحقیقات پلیس از متهمان برای روشن شدن ابعاد پنهان این پرونده ادامه دارد.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *