انجمن ورزشی نویسان ایران ضمن درخواست برای عذرخواهی رسمی فدراسیون فوتبال و باشگاه تراکتور از خبرنگاران ورزشی،‌ خواستار برخورد قاطع با شجاع خلیل‌زاده و ارائه گزارش آن شد.

به گزارش مجله خبری تپور؛ در پی رفتار زشت و توهین‌آمیز شجاع خلیل‌زاده، مدافع تیم ملی فوتبال ایران با خبرنگاران پس از پایان بازی پرسپولیس و تراکتور، انجمن نویسندگان، عکاسان و خبرنگاران ورزشی ایران در نامه‌ای به رییس فدراسیون فوتبال خواستار عذرخواهی و برخورد قاطع با شجاع خلیل‌زاده شد.

متن نامه انجمن ورزشی‌نویسان ایران خطاب به تاج به شرح زیر است:

«جناب آقای تاج

ریاست محترم فدراسیون فوتبال

با سلام و احترام

با عنایت به اتفاقات روی داده در پایان دیدار لیگ برتر فوتبال بین تیم‌های پرسپولیس و تراکتور متأسفانه بار دیگر شاهد وقوع اتفاقی ناپسند در راهروهای خروجی ورزشگاه آزادی و در جایگاه میکسدزون که محدوده قانونی حضور خبرنگاران و پرسش سؤال از بازیکنان و مربیان است بودیم.

بدیهی است که قواعد حرفه‌ای ایجاب می‌کند که علیرغم استرس و فشار عصبی بر روی بازیکنان و به‌خصوص در شرایط باخت یک تیم، بازیکنان با رعایت ادب و اخلاق و متانت و منطق در جایگاه خبرنگاران قرار گرفته و پاسخگوی سؤالات آنان باشند.

متاسفانه آنچه شجاع خلیل‌زاده به عنوان یک بازیکن با تجربه و ملی پوش و کاپیتان تیم تراکتور در پایان بازی با پرسپولیس در مواجهه با خبرنگاران رقم زد، عدم رعایت چارچوب‌های حرفه‌ای در گفت‌وگوی رسانه‌ای پایان مسابقه و بی‌حرمتی به پیراهن باشگاه تراکتور به عنوان یک باشگاه قدیمی و پر هوادار و بی‌احترامی به مجموع همکاران رسانه‌ای حاضر در میکسدزون بود.

براین اساس، انجمن ورزشی نویسان ایران ضمن ابراز تأسف از رفتار دور از شأن شجاع خلیل‌زاده، کاپیتان تراکتور و بازیکن تیم ملی فوتبال ایران، از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فوتبال و باشگاه تراکتور مجدانه درخواست دارد ضمن عذرخواهی از جامعه رسانه‌ای، نسبت به برخورد قاطع و سریع با ایشان اقدام و گزارش آن را جهت اطلاع همگان منعکس نمایند.

انجمن نویسندگان، عکاسان و خبرنگاران ورزشی ایران»

انتهای خبر/ ۱۳۰۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *