نماینده مردم رشت و خمام در مجلس:

دانشگاه پیام نور قابل حذف نیست

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور ظرفیت بالایی دارد و قابل حذف نیست، افزود: متولیان مربوط به جای اینکه به فکر حذف دانشگاه پیام نور باشند، باید از ظرفیت‌های این دانشگاه استفاده کنند.

به گزارش مجله خبری تپـــــور از رشت، سید علی آقازاده در نشست رؤسای مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور گیلان با بیان اینکه باید از ظرفیت‌های این دانشگاه استفاده کرد، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران اکنون در حوزه علم و دانش و دستاوردهای علمی، در دنیا حرف برای گفتن دارد.

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید از وجود اساتید برجسته در تصمیم‌گیری‌های مهم بهره ببریم، افزود: بی‌تردید مولفه‌ اساسی و مهم پیشرفت‌ِجامعه، حوزه علم و دانش است و باید به این بخش توجه ویژه‌ای شود.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در حوزه علم و دانش به یک دستاوردی خوبی در دنیا رسیده است، گفت: این موفقیت حاصل تلاش‌های بی‌وقفه دانشمندان، اساتید و دانشجویان ما است.

آقازاده با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور ظرفیت بالایی دارد و قابل حذف نیست، افزود: متولیان مربوط به جای اینکه به فکر حذف دانشگاه پیام نور باشند، باید از ظرفیت‌های این دانشگاه استفاده کنند.

انتهای پیام/۱۳۰۳