خرید خارجی استقلال مشخص شد

استقلال یک بار دیگر برای جذب روبرتو تورس اقدام کرده و به دنبال توافق نهایی با این بازیکن اسپانیایی است.

به گزارش مجله خبری تپور؛ اطلاعیه باشگاه استقلال در ساعت ۲۳:۵۹ و یک دقیقه پیش از ورود به روز سه‌شنبه، امید‌ها را به میان هواداران این باشگاه برگرداند. چرا که برای اولین بار در بازار تابستانی، رسانه رسمی آبی‌ها از جذب دو بازیکن خارجی در پست‌های خط حمله، پشت مهاجم و وینگر خبر داد.

نکونام بار‌ها در نشست‌هایی که با مدیران قبلی و فعلی استقلال داشت، بر جذب بازیکن باکیفیت خارجی تأکید کرده بود. با این حال، چند نفر از بازیکنان مدنظر سرمربی آبی پوشان در نهایت راهی تیم‌های دیگری شدند و باشگاه نتوانست با سایر گزینه‌ها به توافقی دست پیدا کند.

یکی از این نفرات که نکونام روی جذب او تأکید ویژه‌ای داشت، روبرتو تورس اسپانیایی است. بازیکنی که توسط خود نکو از اوساسونا به فولاد آورده شد و یکی از بازیکنان خوب و موثر این تیم در فصل گذشته بود. بازیکنی که می‌توانست در استقلال، به بخش تهاجمی تیم کمک زیادی بکند.

با این حال، مذاکرات تورس و مدیران استقلال در چندین دور برگزار شد که تمام آن‌ها بی‌نتیجه بود. طرفین بر سر برخی مسائل به توافق نرسیدند تا اینگونه اعلام شود که باشگاه استقلال حالا حالا‌ها قادر به جذب بازیکن خارجی نخواهد بود.

اما با گذشت زمان و افزایش خواسته هواداران و کادرفنی، در نهایت مدیریت باشگاه استقلال یک بار دیگر با روبرتو تورس بر سر میز مذاکره نشسته و این بار به نظر می‌رسد که طرفین به توافق نزدیک باشند.

موضوعی که سبب شد استقلالی‌ها با صدور اطلاعیه‌ای شبانه، از جذب دو بازیکن خارجی خبر دهند و پیگیری‌ها نشان می‌دهد یکی از این دو بازیکن روبرتو تورس است که می‌تواند در بخش تهاجمی به تیم نکونام کمک کند.

باید دید در روز‌های باقیمانده، باشگاه استقلال در نهایت با تورس و دیگر بازیکن خارجی مدنظر خود که گفته می‌شود ملیت مصری دارد، به چه نتایجی دست خواهد یافت.

منبع: ورزش سه

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *