اولین جشنواره مسابقات بومی و محلی توسط خانه یاریگران روستای شهرستان بخش خشکیبجار، با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گیلان برگزار شد.

به گزارش مجله خبری تپور؛ جشنواره مسابقات بومی و محلی در روستای شهرستان از توابع بخش خشکبیجار شهرستان رشت با مشارکت شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان و مسئولین محلی با محوریت خانه یاریگران روستای شهرستان برگزار شد.

در این جشنواره مسابقات و برنامه های متنوع ورزشی، فرهنگی و هنری از جمله مسابقات کشتی گیله مردی، استندآپ کمدی و .. برگزار، و سرود و موسیقی محلی نیز توسط هنرمندان استان اجرا شد.

این جشنواره که با حضور اباذری دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان گیلان و تنی چند از مسئولین استانی، شهرستانی و محلی برگزار شد مورد استقبال اهالی و ساکنین منطقه قرار گرفت.

اباذری در حاشیه این مراسم ضمن ابراز رضایت و خرسندی از فعالیت های خانه یاریگران روستای شهرستان گفت: با توجه به نقش چشمگیر خانه های یاریگران روستا در پیشبرد برنامه های فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد در مناطق روستایی که از امکانات فرهنگی کمتری برخوردارند، پیگیری های لازم جهت توسعه خانه یاریگران روستا در نقاط مختلف استان بعمل آمده تا شاهد فعالیت های گسترده تر و مؤثر این مراکز باشیم.

وی افزود: خانه های یاریگران روستا در استان گیلان با همت شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان و حمایت های ستاد مبارزه با موادمخدر تاکنون در مناطق روستایی دو شهرستان رشت و سیاهکل افتتاح گردیده است. و راه اندازی خانه های یاریگران روستا در سایر شهرستانهای استان نیز در دست پی گیری و افتتاح است.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *