تقدیر از خیرین ناحیه صنعتی سکام رضوانشهر در کمک‌رسانی به منطقه زلزله زده خوی

طی مراسمی، از مدیران واحدهای تولیدی ناحیه صنعتی سکام رضوانشهر که در زلزله اخیر شهرستان خوی با ارسال محصولات خود وکمک‌های نقدی و غیر نقدی دیگر به یاری هموطنان شتافتند، از سوی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان تقدیر بعمل آمد.

به گزارش محله خبری تپور؛ مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان با حضور در جمع واحدهای تولیدی در ناحیه صنعتی سکام رضوانشهر گفت: امروز وظیفه خود دانستم که حضوراً جهت تقدیر از شما بزرگواران به خاطر حرکت خداپسندانه‌تان در کمک به هموطنان زلزله زده درخوی، خدمت برسم.

مهدی محبوبی حسن کیاده با اشاره به همت و فرهنگ والای ایرانیان در کمک به همنوعان، عنوان کرد: غنای فرهنگی سرزمین ما بر هیچ کسی پوشیده نیست و جهانیان به کرات شاهد خلق صحنه‌های زیبای نوعدوستی از سوی هم میهنان ما بوده‌اند و کاری که واحدهای صنعتی عزیز ما در ناحیه صنعتی سکام رضوانشهر انجام داده‌اند، در راستای آن و آئینه تمام نمای سخاوت و انساندوستی بوده است.

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان با اشاره به مقام و منزلت والای انسان‌های خیر نزد خداوند، عنوان کرد: خصلت ارزشمند یاری‌رسانی به هم نوع، موهبتی الهی بوده که نصیب همگان نشده است و یقینا «کار در راه رضای خداوند، بی‌پاسخ نخواهد ماند، قطعا» هموطنان ما در منطقه زلزله زده خوی با وجود بزرگوارانی مثل شما، احساس تنهایی نخواهند کرد

گفتنی است در پایان از مدیران واحدهای صنعتی خیر با اهداء لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام/۱۳۰۱