مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌‌ای گیلان از وجود ترافیک بسیار سنگین در محور قزوین ـ رشت خبر داد و گفت: به علت انسداد جاده هراز و چالوس، بار ترافیکی گیلان با افزایش مواجه شد، که این امر منجر به ایجاد ترافیک ۲۵ کیلومتری از ابتدای شهر لوشان تا شهر رودبار شده است.

به گزارش مجله خبری تپور؛ غلامعلی نیک‌فهم مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌‌ای گیلان دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت، با بیان اینکه ترافیک در محورهای مواصلاتی استان سنگین و نیمه سنگین است، اظهار کرد: از روز گذشته شاهد ورود بسیار زیاد خودرو به گیلان از محورهای مواصلاتی از جمله رشت ـ قزوین و رامسر ـ چابکسر بودیم که این امر منجر به ترافیک سنگین و بعضا قفل شدن جاده‌ها شده است.

وی با اشاره به ورود بیش از ۱۱۸ هزار خودرو به گیلان در روز گذشته گفت: در روز گذشته ۱۱۸ هزار خودرو وارد استان گیلان شدند که این آمار به با توجه به میزان ورودی خودرو به استان تا عصر امروز به بیش از ۲۰۰ هزار خودرو رسیده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌‌ای گیلان از وجود ترافیک بسیار سنگین در محور رشت_قزوین خبر داد و افزود: به علت بسته بودن جاده هراز و چالوس، بار ترافیکی به گیلان با افزایش مواجه شد، که این امر منجر به ایجاد ترافیک از ابتدای شهر لوشان تا شهر رودبار به طول ۲۵ کیلومتر شده است.

نیک‌فهم با تاکید بر لزوم توجه رانندگان به رعایت زمان‌بندی مناسب برای خروج و ورود به گیلان، بیان کرد: بخشی خودروهای ورودی به گیلان قصد سفر یه استان مازندران، اردبیل و یا تبریز را دارند ولی به دلیل بسته بودن جاده هراز و چالوس مجبور به عبور از گیلان شدند.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *