مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان از تخریب بخشی از پل سیبلی آستارا در اثر بارش ۲۶۵ میلی متری باران در آستارا خبر داد و گفت: به دلیل طغیان رودخانه و حجم زیاد باران و به منظور حفظ سلامتی مردم منع ترافیک و تردد خودرو در جاده اصلی لوندویل آستارا ممنوع شده است.

به گزارش lجله خبری تپور؛ امیر مرادی مدیرکل مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به بارش شدید باران در آستارا اظهار کرد: در طی پنج ساعت از بامداد گذشته شاهد بارش ۲۶۵ میلی متری باران در آستارا و به ویژه در منطقه لوندویل بودیم که این‌ امر منجر به سیلابی شدن رودخانه و ایجاد سیلاب شد.

وی از تخریب بخشی از پل سیبلی آستارا در اثر بارش ۲۶۵ میلی متری باران در آستارا خبر داد و گفت: به دلیل بارش شدید باران در مدت زمان کم در این شهر، بخشی از پل سیبلی آستارا تخریب و بازارچه منطقه تا به زیر آب رفته است هر چند نیروهای امدادی از چهار صبح در منطقه حضور داشته و تمامی اقدامات فوری برای رفع بحران در حال انجام است.

وی با اشاره به منع تردد خودرو در جاده اصلی لوندویل آستارا به دلیل بارش‌های باریده شده، تصریح کرد: حجم بارش باران در منطقه بسیار زیاد و سیل‌آسا بوده و به دلیل طغیان شدن رودخانه بخشی از آب به روی جاده آماده است، لذا و به منظور حفظ سلامتی مردم و با هماهنگی با نیروی انتظامی منع ترافیک و تردد خودرو در جاده اصلی لوندویل آستارا ممنوع شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با بیان اینکه تردد از پل جایگزین آستارا در حال انجام است، بیان کرد: پس از تخریب بخشی از پل سیبلی آستارا و با هماهنگی‌های صورت گرفته، تردد خودرو در پل جایگزین در حال انجام بوده و تا ساعات آینده شرایط به حال عادی باز خواهد گشت.

منبع فارس

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *