مراسم تجلیل از سبحان کریمی همکار ستادی و قهرمان کاراته کشور با حضور مهندس حسنی مدیر مخابرات منطقه گیلان، حسن آدمیت معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان رشت و جمعی از مدیران و روسای ادارات در ساختمان ستاد مرکزی مخابرات منطقه گیلان برگزار شد.

به گزارش مجله خبری تپور؛ یدالله حسنی با تبریک کسب مقام قهرمانی به “سبحان کریمی” همکار ستادی خود در مخابرات منطقه گیلان گفت: قطعا ورزش برای ما مهم است و یکی از بحث‌هایی که می‌توانیم با آن مقابل تهاجم فرهنگی که اولین دروازه‌اش رخوت و سستی است بایستیم ورزش جوانان است.
مدیر مخابرات منطقه گیلان در ادامه افزود: ورزش از نظر من یک مطالبه و حق است و اگر این حق، گاهی مغفول می‌ماند، وظیفه تک تک جوانان و قهرمان ورزشی استان است که این حق را مطالبه و پیگیری کنند.
کاوه قدسی سرپرست گروه توسعه ورزش روستایی و عشایری نیز در این مراسم ورزش را از محور‌های بسیار مهم و شایسته توجه جدی در راستای برنامه ریزی برای نسل جوان دانست و گفت: یک آدم موفق نباید استثنایی باشد باید پشتکار داشته باشد و در این ارتباط چهار فاکتور مهم از جمله پشتکار، دعای خیر پدر و مادر، استجابت از اهل بیت (ع) و خط قرمزتان گناه باشد، نه حرف مردم را انجام دهید.
گفتنی است سبحان کریمی از همکاران اداره بازرسی و رسیدگی به شکایات مخابرات منطقه گیلان توانسته در دومین سال پیاپی در سبک (کن شین‌کان کاراته) با حضور ۶۸۰ شرکت کننده که سی امین دوره آن در تهران برگزار شد مقام قهرمانی کشور را کسب کند.
لازم به ذکر است با اهدای لوح سپاس و هدایایی جداگانه به رسم یادبود توسط مهندس حسنی مدیر مخابرات منطقه گیلان و سایر مسئولین شرکت کننده از تلاش و موفقیت‌های سبحان کریمی تجلیل و قدردانی بعمل آمد.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *