تبریک آغاز هفته دولت توسط محبوبی

مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی گیلان در پیامی آغاز هفته دولت را تبریک گفت.

به گزارش مجله خبری تپور؛ آغاز هفته دولت که یادآور فداکاری های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیاء کننده روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان رجایی و باهنر است را به همه دولت مردان خدوم و مجموعه اداری و اجرائی کشور تبریک می گویم.

آنچه که باعث جاودانگی نام شهیدان “رجایی و باهنر” در طول انقلاب اسلامی گردید؛ اخلاص و تلاش شبانه روزی آنها برای رشد و تعالی کشور بود.

در ادامه این پیام آمده ؛ هفته دولت یادآور از جان گذشتگی ها و اخلاص در انجام وظایف اجتماعی است و با تاسی از الگوهای ارزشمندی چون شهیدان “رجایی و باهنر” و شهدای فداکار دولت می توانیم در راستای منویات رهبر معظم انقلاب گام برداریم و شعار سال را با تلاش و کوشش محقق کنیم .

محبوبی در پایان پیام خود تاکید کرد ؛ در طی این هفته، مردم با عملکرد و دستاوردهای دولت در زمینه های گوناگون عمرانی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی آشنا می شوند و صنعت هم در هفته دولت سال جاری در بخش شهرک های صنعتی گیلان دارای دستاوردهایی خواهد بود که محصول  این دستاوردها تلاش بی وقفه بخش خصوصی برای ایجاد کارآفرینی و سرمایه گذاری در استان بوده است ، از این رو دولت سیزدهم هم همواره در جهت تحقق این مهم گام های بلندی را برداشته است و این حمایت ها استمرار خواهد داشت.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *