طی نشستی با حضور نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، تامین اعتبار پروژه های در حال اجرای دانشگاه بررسی شد.

به منظور تامین اعتبار پروژه های در حال اجرای دانشگاه علوم پزشکی گیلان، امروز شنبه، نشستی  با حضور جبارکوچکی نژاد نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی و دکتر مصطفی گل شکن سرپرست معاونت توسعه مدیریت ، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ، در دفتر این معاونت برگزار شد.

در این نشست، ضمن ارائه گزارش آخرین اقدامات صورت گرفته و بررسی وضعیت فنی پروژه های در حال احداث ، اقدامات لازم جهت تامین اعتبار این پروژه ها از جمله؛ تکمیل پروژه بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی و سیستم تصفیه خانه این بیمارستان، امکان سنجی و نیاز سنجی به منظور احداث جاده جهت دسترسی به این بیمارستان و سایت لاکان ، تکمیل پروژه خانه های بهداشت در حال ساخت و همچنین ،آغاز به کار پروژه های مربوط به طرح جوانی جمعیت نیز مورد بررسی قرار گرفت.

لازم به ذکر است در نشست مذکور ،مهندس رضا محمدی_ مدیر منابع فیزیکی و طرحهای عمرانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز حضور داشتند.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *