فرمانده سپاه قدس گیلان:

بی‌توجهی در حوزه عفاف و حجاب پذیرفته نیست

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بی‌حجابی در جامعه سازمان یافته است، گفت: دشمن با مهندسی بی‌حجابی در جامعه اسلامی به دنبال کمرنگ کردن اعتقادات و ارزش‌های دینی است.

به گزارش مجله خبری تپـــــور از رشت، سردار محمد عبدالله‌پور امروز چهارشنبه در  که با حضور آیت‌الله فلاحتی، نماینده ولی‌فقیه در گیلان، اسدالله عباسی استاندار گیلان و سایر مسئولین استان برگزار شد، اظهار کردند: جوانی جمعیت به دغدغه ملی و از اولویت‌های اصلی و حیاتی نظام تبدیل شده است.

وی با تاکید بر لزوم رعایت مؤلفه‌های عفاف و حجاب در کشور افزودند: در حوزه عفاف و حجاب باید از برنامه‌های سطحی، غیرکارشناسی و احساسی پرهیز کرد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه بی توجهی در حوزه عفاف و حجاب پذیرفته نیست، گفتند: برنامه محورجلسه شورای فرهنگ عمومی استان گیلانی برای رعایت عفاف و حجاب در صنوف باید مورد توجه قرار گیرد.

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه بی‌حجابی در جامعه سازمان یافته است، اضافه کرد: دشمن با مهندسی بی‌حجابی در جامعه اسلامی به دنبال کمرنگ کردن اعتقادات و ارزش‌های دینی است.

وی با بیان اینکه برخی پول می‌گیرند تا کشف حجاب کنند، افزودند: این افراد مورد رصد دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی قرار دارند.

انتهای پیام/۱۳۰۳