به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، برگزاری کنگره عظیم میان‌دوره‌ای انجمن جراحان عروق ایران در گیلان ماحصل توانمندی اساتید و بخش جراحی عروق است.

به گزارش مجله خبری تپور؛ محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان صبح امروز در آیین آغازین کنگره میان‌دوره‌ای انجمن جراحان عروق ایران در تالار مرکزی شهر رشت اظهار کرد: بخش جراحی عروق از سال ۱۳۹۵ در گیلان شروع و پس از تربیت متخصص و اعتلای این رشته در جهت توسعه دانشگاه، اکنون ما حصل آن برگزاری یک کنگره عظیم در استان است.

وی یکی از راهبردهای دانشگاه علوم پزشکی گیلان را رایزنی با انجمن‌های تخصصی دانست و افزود: برگزاری سمپوزیم تخصصی کاربرد مصورسازی در علوم پزشکی، نقش تروما و پاراکلینیک و اکنون نیز کنگره میان‌دوره‌ای انجمن جراحان عروق ایران از جمله این برنامه‌ها در جهت توسعه نظام آموزش علوم پزشکی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان وجود بخش جراحی عروق در گیلان را یکی از بخش‌های آبرومند دانست و گفت: لازم است توسعه بخش‌های آموزشی درمانی را در تمامی رشته‌ها داشته باشیم.

آشوبی همچنین از مسؤولان انجمن جراحان عروق ایران خواست تا به منظور هم افزایی و توسعه علوم آموزشی و درمانی جراحی عروق، از بخش مذکور در گیلان بازدید کنند.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *