تفاهم نامه همکاری مخابرات منطقه گیلان و مجتمع تجاری فرهنگی آدینه رشت در راستای اجرای شبکه فیبر نوری مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش مجله خبری تپور؛  تفاهم نامه همکاری با پیگیری و تلاش‌های حوزه معاونت تجاری و همکاری موثر معاونت شبکه به منظور توسعه زیر ساخت‌ها و به منظور واگذاری ۱۳۵۰ سرویس تلفن و اینترنت بر بستر فیبرنوری (ftth) و همچنین بررسی وضعیت آنتن دهی موبایل در محوطه و داخل مجتمع و ایجاد بستر لازم به ظرفیت واگذاری تا ۵۰۰۰ هزار سرویس اینترنت به مشترکین در مجتمع تجاری فرهنگی آدینه منعقد شد.بر اساس این تفاهم نامه، طرفین توافق کردند با همکاری یکدیگر و استفاده از ظرفیت سیستم‌های انتقال و شبکه فیبر نوری مخابرات نسبت به احداث فیبر نوری اختصاصی اقدام تا مجتمع بزرگ آدینه رشت از سرویس‌های متنوع مخابراتی با کیفیت پایدار و همچنین دیتای پرسرعت مبتنی بر بستر شبکه فیبر نوری بهره‌مند گردند.

گشتاسب خدابخش معاون تجاری و امور مشتریان مخابرات منطقه گیلان در این نشست با اشاره به امضای تفاهم نامه گفت: آمادگی مخابرات منطقه گیلان جهت ایجاد زیر ساخت‌های نوین ارتباطی برای مجتمع آدینه و حرکت به سمت هوشمندسازی شهری است.

همچنین وی اظهار امیدواری کرد و انعقاد این تفاهم نامه را نتایج ارزشمندی در جهت توسعه فناوری ارتباطات برای شهر رشت و درنتیجه استان بدنبال خواهد داشت.

گفتنی است حسین رنجی معاون شبکه مخابرات منطقه گیلان و عباس علی نژاد مدیر ارتباطات در این نشست حضور داشتند.

پروژه فوق به شرط در فراهم نمودن امکانات توسط مشترک تا نهایتا دو ماه آینده قابل تحویل خواهد بود.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *