رئیس پلیس راه استان گیلان از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های گیلان خبر داد و گفت: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، امروز محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی در محور‌های قدیم رشت – قزوین و آستارا – اردبیل و بالعکس اعمال می‌شود.

به گزارش مجله خبری تپور؛ سرهنگ جاور صفاری رئیس پلیس راه استان گیلان پیش از ظهر امروز در بازدید از محورهای مواصلاتی استان و  در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ترافیک در تمامی محورهای استان روان است، اظهار کرد: با توجه به آخرین روز تعطیلات تابستانی و آغاز سال جدید تحصیلی، ترافیک و تردد خودرو در تمامی محورهای استان روان بوده و هیچگونه ترافیکی در جاده‌های گیلان وجود ندارد.

وی از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های گیلان خبر داد و گفت: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، امروز محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی در محور‌های قدیم رشت – قزوین و آستارا – اردبیل و بالعکس اعمال می‌شود.

به گفته رئیس پلیس راه گیلان تردد تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ یکشنبه دوم مهر در محور قدیم رشت – قزوین و بالعکس ممنوع است.

صفاری با تاکید بر ادامه‌دار بودن محدودیت‌های ترافیکی در محور آستارا_اردبیل، بیان کرد: در این محور و بالعکس نیز تردد تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ یکشنبه دوم مهر ممنوع است.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *