رئیس پلیس راه گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در محور قدیم رشت – قزوین و آستارا – اردبیل و بالعکس خبر داد.

به گزارش مجله خبری تپور؛ سرهنگ جاور صفاری از اعلام محدودیت ترافیکی در محورهای قدیم استان خبر داد و اظهار کرد: با توجه به تقارن ایام شهادت امام حسن عسگری(ع)، آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) و تعطیلات پایان تابستان به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌ و ممنوعیت‌های ترافیکی در محورهای قدیم رشت – قزوین و  آستارا – اردبیل و بالعکس اعمال می‌شود.

وی گفت: تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه، ۳۰ شهریورماه و از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای شنبه و یکشنبه اول و دوم مهرماه در محور قدیم رشت – قزوین و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان گیلان افزود: همچنین در محور آستارا – اردبیل و بالعکس تردد کلیه تریلرها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی ازساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه ۳۰ شهریور ماه و از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای شنبه و یکشنبه اول و دوم مهر ماه ممنوع است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گیلان و همچنین اداره گمرک و بنادر و کشتیرانی در عدم صدور بارنامه و تحویل بار به ناوگان حمل و نقل باربری در ایام تعیین شده کمک بسزایی در تسهیل در عبور مرور به ویژه در محور رشت – لوشان محدوده سراوان تا امامزاده هاشم و شهر رودبار خواهد داشت.

منبع ایسنا

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *