اعزام خبرنگاران به غزه

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت که به زودی تعدادی خبرنگار همراه با کشتی اعزامی ایران به غزه می‌روند.

به گزارش مجله خبری تپور؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص اعزام خبرنگاران به غزه گفت: تعدادی خبرنگار در کشتی اعزامی ایران به غزه همراه این کشتی خواهند رفت.

محمدمهدی اسماعیلی داشت: جمهوری اسلامی ایران تصمیم دارد کمک‌های امدادی خود را به غزه ارسال کند که این کار انشاالله به صورت کشتی و هواپیما انجام می‌شود.

وی افزود: با دوستانمان در هلال احمر و بخش‌های مرتبط صحبت کردم که تعدادی از خبرنگاران هم در این مسیر برای روایت کار همراه باشند. الحمدالله توافق شده است و چند نفری را معاونت مطبوعاتی برای حضور در این کشتی معرفی کردند که می‌خواهند عازم شوند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در همه این بحث ها انشاءالله بتوانیم هماهنگی‌های لازم را انجام دهیم که خبرنگاران حضور داشته باشند.

اسماعیلی با بیان این که اشتیاق بالایی هم در این زمینه اتفاق افتاده است گفت: از همه خبرنگاران هم تشکر و برای همگی آرزوی سلامتی دارم.

وی درباره اظهارات روز گذشته خود در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: با آقای سلامی چون در مزاح بودیم آن صحبت را کردم. انشالله همه بروند و به سلامتی برگردند و راویان صادقی برای اتفاق های غزه باشند.

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *