نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دانش هسته‌ای، قدرت علمی کشور را افزایش می‌دهد، گفت: امروز در مسیر پیشرفت در بسیاری از زمینه‌ها قرار داریم و در مسیر عدالت باید رشد کنیم.

به گزارش مجله خبری تپور؛ آیت‌الله رضا رمضانی نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری رمضانی شامگاه شنبه در مراسم جشن شب ولادت حضرت مهدی (عج) در مسجد سرخبنده رشت با بیان اینکه ما نسبت به امام زمان (عج) سه وظیفه مهم معرفت، محبت و اطاعت داریم، اظهار کرد: زندگی کردن با امام زمان (عج) مهم است و باید به آن توجه داشته باشیم. وی با بیان اینکه امروزه بحث مدیریت و دهکده جهانی را مطرح می‌کنند اما آنچه اتفاق افتاده ۹۰ درصد ثروت دنیا را ۱۰ درصد جمعیت دنیا استفاده می‌کنند، افزود: امروزه در دنیا، بردگی مدرن وجود دارد و برخی از حکومت‌ها به بردگی نظام سلطه قرار گرفتند و هیچ اراده‌ای از خود ندارند و پیش از پیروزی انقلاب اسلامی نیز سفیر آمریکا به شاه ایران دستورات لازم را می‌داد و باید اجرا می‌شد و حتی سران برخی از کشورها بدون اجازه شاه ایران در کشور حضور داشتند! نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی ناقض‌ترین رژیم در بحث حقوق بشر در دنیا است و مصوبات سازمان ملل علیه خود را اجرا نمی‌کند، گفت: رژیم صهیونیستی جنایات و تجاوزات زیادی علیه مردم مظلوم فلسطین انجام داده و امروزه غزه به یک زندان بین‌المللی تبدیل شده است. به گفته رمضانی، در غرب برای دفاع از حقوق حیوانات قوانین سختی وضع کردند اما حدود ۲۸ هزار کودک و زن در غزه شهید می‌شود اما حتی یک کشور از بین بیش از ۵۰ کشور مسلمان در این خصوص سخنی نمی‌گوید. وی با بیان اینکه حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) حدود ۱۰ ویژگی دارد که در آن علم و عقل به کمال می‌رسد، افزود: در حکومت جهانی حضرت مهدی (عج) صد درصد ثروت دنیا در اختیار همه مردم قرار می‌گیرد و در دولت آن حضرت مردم به رفاه کامل می‌رسند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه حاج قاسم و همه شهدا جزو مکتب آموختگان امام خمینی (ره) بودند، گفت: دانش هسته‌ای، قدرت علمی کشور را افزایش می‌دهد؛ امروز در مسیر پیشرفت در بسیاری از زمینه‌ها قرار داریم و در مسیر عدالت باید رشد کنیم.رمضانی با اشاره به وجود مافیا در برخی بخش‌ها بیان کرد: باید جلوی مافیایی که باعث می‌شود کالاهای اساسی افزایش قیمت داشته باشد مقابله کرد و قوه قضائیه در برابر این مافیا بایستد. وی با بیان اینکه ادبیات حاکم در دنیا الهی و دینی نیست و انقلاب اسلامی معادلات دینی دنیا را تغییر داده است، افزود: ارکان انقلاب اسلامی، اسلام، رهبری و مردم است که دشمن برای هر سه مورد نقشه چیده است.

انتهای خبر/ ۱۳۰۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *