مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان با اشاره به آغاز اجرا عملیاتی ساخت پل سیبلی آستارا گفت: بر اثر وقوع بارش شدید باران در آستارا، پل سیبلی این شهر تخریب شد و با دستور وزیر کشور و استاندار گیلان، کار عملیاتی احداث این پل از دو روز گذشته آغاز و پیمانکار با سرعت در حال انجام کار است.

به گزارش مجله خبری تپور؛ غلامعلی نیک‌فهم، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان در رشت با بیان اینکه پل سیبلی آستارا یکی از مهم‌ترین پل‌های منطقه به لحاظ ترانزیتی است، اظهار کرد: این پل در مسیر جاده آستارا به تالش قرار و نقش مهمی در ترانزیت کالا به کشورهای منطقه و حوزه قفقاز دارد.

وی با اشاره به آغاز اجرا عملیاتی ساخت پل سیبلی آستارا گفت: بر اثر وقوع بارش شدید باران در آستارا، پل سیبلی این شهر تخریب و در نتیجه تردد در جاده آستارا به تالش به‌صورت دو خطه در حال انجام است لذا با دستور وزیر کشور و استاندار گیلان، کار عملیاتی احداث این پل از دو روز گذشته آغاز و پمانکار با سرعت در حال انجام کار است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان با تأکید بر اهتمام مسؤولان به احداث پل سیبلی آستارا در سریع‌ترین  زمان ممکن، تصریح کرد: در سفر روز گذشته معاون وزیر راه و شهرسازی به آستارا سفر و از پل سیبلی بازدید به عمل آورده و دستورات لازم را برای احداث مجدد این پل صادر و مقرر شد به‌طور شبانه‌روزی برای ساخت این پل تلاش شود.

غلامعلی نیک‌فهم جاده آستارا به تالش را جاده متصل کننده به ققفاز دانست و بیان کرد: با توجه به اهمیت پل سیبلی، وزیر کشور و برخی از معاونین وزارت راه و ستاد مدیریت بحران به آستارا سفر کرده و تا اگر مشکلی ایجاد نشود تا سه ماه آینده این پل احداث می‌شود.

منبع فارس

انتهای خبر/۱۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *