برگزاری اختتامیه جشنواره مصباح‌الهدی در آستانه‌اشرفیه

معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه اختتامیه این جشنواره امروز، ۲۸ شهریورماه در آستانه‌اشرفیه برگزار شد، گفت: ۱۸۲۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود که پس از داوری آثار، ۷۰ اثر در بخش دانش‌آموزان و ۲۰ اثر در بخش فرهنگیان برگزیده و تجلیل شدند.

به گزارش مجله خبری تپـــــور از آستانه‌اشرفیه، معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش گیلان ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری اختتامیه طرح مصباح‌الهدی با محوریت سیره و زندگی حضرت امام حسن مجتبی(ع)، اظهار کرد: طرح مصباح الهدی با محوریت آشنایی با سیره و سبک زندگی حضرت امام حسن مجتبی(ع) در تمامی مدارس استان طی سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ برگزار شد.

وی با بیان اینکه طرح مصباح الهدی هر ساله در هر استان، با محوریت سبک و سیره زندگی یکی از امامان معصوم(ع) و آشنایی با سبک زندگی اسلامی با برنامه‌ها و فعالیت‌های متنوع برگزار می‌شود، گفت: فیلم کوتاه، نقاشی، طراحی، قصه گویی، پادکست، دکلمه تصویری و مقاله نویسی از جمله محورهای این جشنواره بوده است.

عباسی‌غریب با بیان اینکه اختتامیه این جشنواره امروز، ۲۸ شهریورماه در آستانه اشرفیه برگزار شد، افزود: ۱۸۲۰ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود که پس از داوری آثار، ۷۰ اثر در بخش دانش‌آموزان و ۲۰ اثر در بخش فرهنگیان برگزیده و تجلیل شدند.

به گزارش تپور، طرح مصباح الهدی(معصوم شناسی) از جمله طرح‌های اجرایی در سطح مدارس استان است که هر سال به یک معصوم(ع) اختصاص می‌یابد و برای سال تحصیلی پیشرو(۱۴۰۲-۱۴۰۱) در استان گیلان این طرح به نام مبارک امام حسین(ع) نام‌گذاری شده است.

انتهای پیام/۱۳۰۳