سخنرانی ایستاده رهبر انقلاب در اربعین حسینی

رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز در اربعین سید و سالار شهیدان در حسینیه امام خمینی(ره) میزبان هیئت‌های دانشجویی بودند و در حالی به صورت ایستاده برای هیئت‌های دانشجویی سخنرانی کردند که در یک هفته اخیر رسانه‌های معاند، گمانه‌زنی‌های جعلی را از وضعیت جسمی ایشان مطرح کردند.

به گزارش مجله خبری تـَپور از رشت؛ رسانه‌های ضدانقلاب فارسی زبان و جریانات وابسته به آنها از روزهای گذشته اخبار و مطالبی کذبی را درباره سلامتی رهبر معظم انقلاب منتشر کردند. این رسانه ها مدعی شده بودند حضرت آیت‌الله خامنه ای تحت عمل جراحی قرار گرفته و در بستر بیماری است.

مثلا BBC فارسی از قو نیویورک تایمز نوشته بود که ایشان در بستر بیماری است.

 

ایندیپندنت فارسی هم در مطلبی نوشته بود که « عمل جراحی رهبر حکومت ایران در مرکز درمانی اختصاصی مستقر در اقامتگاه  او در تهران انجام شد!»

نیویورک تایمز هم مدعی شده بود که « رهبر ایران پس از بیمار شدن، حضور در انظار عمومی را لغو کرد!»

این رسانه همچنین نوشت که منابعش گفته اند که آیت‌الله خامنه‌ای در بستر استراحت و تحت نظر تیمی از پزشکان است!

برخی از کانال‌های تلگرامی وابسته به ضدانقلاب هم تاکید کردند که « بیماری آیت الله خامنه ای جدی است، و ایشان به دلیل وخامت حال به شدت پیگیر انجام سریع توافق هسته‌ای هستند.»

این رسانه ها در گذشته نیز بارها چنین اخباری را منتشر کرده و با روشن شدن حقیقت بدون کوچکترین واکنشی سکوت کرده اند یا با انتشار اخبار دورغ دیگر بر اخبار قبلی خود سرپوش گذاشته‌اند.

همچنین امروز رهبر انقلاب اسلامی که ایستاده سخنرانی می‌کردند با اشاره به تلاش‌های بی‌وقفه بدخواهان و رهزنان حقایق بر ضد حوادث مهمی همچون راهپیمایی شورانگیز اربعین، همگان را به وظیفه‌شناسی سفارش و خاطرنشان کردند: دو جمله حیاتی و جاودانی قرآن یعنی تواصی به حق و تواصی به صبر برای همیشه و بخصوص برای امروز ما یک دستورالعمل اساسی است.

رهبر انقلاب، حادثه معجزه‌آسای راهپیمایی اربعین را نشانه اراده پروردگار برای برافراشته‌تر کردن پرچم اسلامِ اهل‌بیت خواندند و افزودند: این حرکت با هیچ سیاست و تدبیر بشری قابل تحقق نیست و این دست خداست که با این جلوه عظیم بشارت می‌دهد راه پیش روی ما روشن و پیمودنی است.

ایشان، جوانان را به قدر دانستن دوران جوانی و اهتمام ویژه به هیئت‌های حسینی توصیه کردند و گفتند: هیئت‌ها هم باید یاد اهل‌بیت را زنده نگه دارند هم مرکز و پایگاه تبیین حقایق باشند.

انتهای پیام/۱۳۰۱